Arooniad

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-09-24 11:46:35
Aurora:
Tulen reedel Tallinnasse, kes arooniad ihkab? Amööb - sinu huvi vist juba raugenud, lugesin, et oled juba arooniad mahlaks keetnud.
Kusjuures, heameelega teeks veel siirupit, sest arooniasiirup kirsilehtedega on väga hea poemahla asendaja. Kui aega ja viitsimist korjata on, siis oleks huvitatud küll :)

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2008-09-24 11:48:03
Amööb, arvestan siis sinuga ka.
Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2008-09-26 10:02:34
Amööb:
Aurora:
Tulen reedel Tallinnasse, kes arooniad ihkab? Amööb - sinu huvi vist juba raugenud, lugesin, et oled juba arooniad mahlaks keetnud.
Kusjuures, heameelega teeks veel siirupit, sest arooniasiirup kirsilehtedega on väga hea poemahla asendaja. Kui aega ja viitsimist korjata on, siis oleks huvitatud küll :)
Amööb, kuidas ma sinuga ühendust saan. Olen Tallinnas täna õhtul, liigun Karu tn kandis. Tagasi Tartusse sõidan ilmselt juba öösel või siis vara hommikul. Annaksin Pille arooniad ka sinu kätte.
Rüblik
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2008-09-26 12:52:19
Mina olen küll väga uus inimene siin foorumis, kuid mõtlesin siiski uurida, kas Auroral (või kellelgi teisel nami-namilasel) oleks veel arooniaid pakkuda? Tahaksin hirmasasti siirupit teha, aga mida pole, on arooniad :) Kui sul Aurora neid nii palju on, et kolmandalegi soovijale jätkub, siis minu tel. on 56915547. Saaksin neile sinna Karu tänava kanti ise järgi tulla.
Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-09-26 13:06:33
Aurora:
Amööb:
Aurora:
Tulen reedel Tallinnasse, kes arooniad ihkab? Amööb - sinu huvi vist juba raugenud, lugesin, et oled juba arooniad mahlaks keetnud.
Kusjuures, heameelega teeks veel siirupit, sest arooniasiirup kirsilehtedega on väga hea poemahla asendaja. Kui aega ja viitsimist korjata on, siis oleks huvitatud küll :)
Amööb, kuidas ma sinuga ühendust saan. Olen Tallinnas täna õhtul, liigun Karu tn kandis. Tagasi Tartusse sõidan ilmselt juba öösel või siis vara hommikul. Annaksin Pille arooniad ka sinu kätte.
Kui Pillel selle vastu midagi ei ole, siis võiks küll tema kätte anda - saan Pille käest need kergesti kätte :)

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2008-09-26 13:57:05
Rüblik:
Mina olen küll väga uus inimene siin foorumis, kuid mõtlesin siiski uurida, kas Auroral (või kellelgi teisel nami-namilasel) oleks veel arooniaid pakkuda? Tahaksin hirmasasti siirupit teha, aga mida pole, on arooniad :) Kui sul Aurora neid nii palju on, et kolmandalegi soovijale jätkub, siis minu tel. on 56915547. Saaksin neile sinna Karu tänava kanti ise järgi tulla.
Jäid vist seks korraks rongist maha. Sõidan otse töölt Tallinnasse ja pole aega enam juurde korjata. Olen vaid Pille ja Amööbiga arvestanud. Aga ehk mõni teine kord.
Rüblik
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2008-09-26 16:17:52
Mis siis ikka. Eks siis mõni teine kord. :)
Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-09-29 09:59:53
Aitähh, Aurora! Tõeliselt mahlakad marjad :)

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2008-09-29 14:01:52
Muretsesin just, et mõned marjad juba krimpsu tõmmanud. Selleks sügiseks vist aroonia-aeg ennast tasapisi kokku tõmbamas. Varasematel aastatel küll püsisid marjad kuni esimeste tõsiste külmadeni lihavad (kui linnud neid just enne nahka ei pistnud)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-14 22:29:34
Kui kellelgi on tänavu soovi arooniaid osta või müüa või vahetada, siis võib vabalt siinsamas teemas jätkata! :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >>