uued postitused

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2008-06-30 00:12:50
äkki oleks võimalik lisada sellise funktsiooni, et "vaata postitusi, mis viimase 24h sees aktiivsed"(sõnastus muidugi kuidagi parem :) ) mul üsna tihti selline lugu, et hakkan vaatama uusi postitusi.. aga kas midagi tuleb vahele (ja saan tagasi arvuti taha... aga siis see juba puhkeasendis) või hakkan uurima mingit lehte, millele viidatud ning see "viimaste postituste mälu" on kadunud... aga kuna tahaks ikka teada, mida kirjutatud, siis pean hakkama avalehelt vaatama, kus on uued postitused... aga see võtab jälle oma aja.... :/

http://kardemon.blogspot.com

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2008-07-13 20:30:33
Kas oleks võimalik, et uut postitust tehes on ka "Eelvaate" nupuke. Kui postitust muuta siis on see olemas
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-07-13 20:35:56
Kui teed postituse vajutades "Postita vastus" linki, siis seal on eelvaatenupp olemas.

Zap*

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-07-14 11:50:01
Kardemon:
ning see "viimaste postituste mälu" on kadunud... :/
Mul on ka praegu see jama, nädal aega offline ja nüüd peab k6ike lugema.. Uute postituste lehekülg lahti ja teemad teen lahti uues aknas, siis ei kao järg ära. Firefoxi veebilehitseja lubab niinimetatud uue tab'i lahti teha, siis pole paljusid aknaid ka vaja.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Metsvaarikas
Postitusi: 121
Abikokk
2008-07-15 07:55:46
Mul see jama, et login sisse 7.30 hakkan mingit teemat lugema, siis 20 minutipärast näitab, et viimane sisselogimine kell 7.30 ja peab hakkama kõiki teemasid ükshaaval läbikammima, kus midagi uut on.
Metsvaarikas
Postitusi: 121
Abikokk
2008-07-15 08:10:11
Minul näitab eelvaate nuppu ainult siis, kui olen kellegi postitust tsiteerinud. Otse postitades (Kiirvastus) puudub eelvaate nupp.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-07-15 18:29:55
Metsvaarikas:
Minul näitab eelvaate nuppu ainult siis, kui olen kellegi postitust tsiteerinud. Otse postitades (Kiirvastus) puudub eelvaate nupp.
Kiirvastusel jah, puudub, aga postita vastus kasutades "Postita vastus" linki, mis asub kohe paremal all nurgas. Siis on eelvaate nupp ka.

Zap*