MAROKO

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-06-13 10:33:40
Peacock Pavillions ehk Paabulinnupaviljon, Marrakeshi lähistel Minul on kindel plaan lähiaasta(i)l mõne sõbrannaga Marokosse põrutada. Ja kindlasti kavatsen siis selles armsas butiikhotellis peatuda. Maryam on ameeriklanna, kes on juba mitu aastat bloginud oma elust Marrakeshis aadressil My Marrakesh ja jaganud oma lugejatega Peacock Pavillions butiikhotelli arengut. Ääretult hea ja kaval reklaamistrateegia, sest mul ei tuleks mõttessegi Marrakeshis kuskil mujal peatuda :) Lisaks tundub ta ka muidu ääretult sümpaatne olevat - oleme mitu korda meili teel suhelnud ja mu ingliskeelne Nami-nami on üks vähestest toidublogidest, mida Maryam oma lehel soovitab :P Koht avatakse alles novembris, nii et hetkel ma veel lennukipileteid broneerima ei hakka. Aga varsti :) Vabandust, et ma siin otseselt söögikohta ei reklaami, aga Maryami blogis on aeg-ajalt söögist juttu, nii et kindlasti oskaks ta ka imehäid roogi valmistada. Lisaks lubab ta Paabulinnupaviljonides 'cooking retreat' üritusi korraldama hakata, nii et natuke on koht toiduga seotud küll. PS Fotod on Maryami blogist, kasutatud tema loal. [b]Peacock Pavilions Kilometer 13 Route de Ourzazate Marrakech Morrocco[/b]

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-02-01 13:43:48
USA ajakiri Bon Appetit kirjutab: Where to Eat in Marrakech: The Red-Hot City BA Postcards: Ouarzazate, Morocco Ja veidi teemasse: Ben Kingsley's Favorite Restaurant Is in Morocco (vihje: bistroo "Douyria", Ouarzazates)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com