Ajakiri OMA MAITSE, mai 2008

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2008-05-08 20:15:07
Sai täna aega parajaks tehes läbi loetud-sirvitud. Kuna olen praegu pestode katsetamise lainel (millest plaanin peatselt ka pikemalt kirjutada), siis retseptidest olid tänuväärt seene-, rukola ja sparglipesto, lisaks veel päikesekuivatatud tomati pesto! Rukola pesto sai ka juba järgi proovitud: Rohkem retsepte ei jäänudki väga silma mõttega, et tahaks kohe ära proovida - kahjuks. Samas oli palju huvitavaid artikleid. Näiteks oli huvitav teada saada, et friikartulid pärinevad hoopiski Belgiast. Meeldis ka Kristjani arvustus Tallinnas tegutsevast portugali köögi kohvikust Vasco da Gamast - igal juhul minul tekkis tahtmine seal ära käia. Pille El Bulli muljed olid ka põnevad, lillepaber ja muu imekraam!

http://www.perenaine.ee/

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2008-05-14 00:06:13
Minu lemmikud Oma Maitses on alati Külaskäigu ja Staari lood. Lihtsalt on huvitav lugeda, kuidas erinevad inimesed toiduga suhestuvad. Ja Pille El Bulli muljed olid äärmiselt mõnusalt kirjapandud. Retseptidest jäid silma samuti eelkõige pestod, mida peagi katsetama hakkan. Ja täna tegin lõunaks sinepikana - tulemus söödav, kuid suht ebamäärane (aga eks tegu ju oligi argihõnguga).
Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-05-14 08:56:42
ostsin ka esimest korda elus selle ajakirja. natuke olen lugenud a mitte eriti põhjalikult

Hexy asjatab