Nami-nami põlled ja abikoka austusväärne staatus

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-04-15 16:56:47
Ja minu neljas pilt :) Pille, kas ma ikka saan nii hilja veel osaleda? Äkki see pole teiste suhtes aus :) Aga sellegipoolest: Pekanipähkli-mustikamuffinid

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-04-15 17:31:49
Spiidi:
Ja minu neljas pilt :) Pille, kas ma ikka saan nii hilja veel osaleda? Äkki see pole teiste suhtes aus :) Aga sellegipoolest: Pekanipähkli-mustikamuffinid http://lh5.ggpht.com/_ZPuq5ceVtAA/S8caRjGfHBI/AAAAAAAAAvg/t8r6ErAXlIA/IMG_9891.jpg
Tee nüüd oma viies pilt ka ära, Spiidi :) Cashmir, kas Sa oled veel käpp?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-04-15 17:34:43
Pille:
Tee nüüd oma viies pilt ka ära, Spiidi :)
Tuleb! :) Valisin juba retsepti välja, seega homme siis.

le D?ner

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-04-15 19:27:57
Ma vaatasin oma pildivaru üle ja leidsin kaks sellist pilti, mida Nami-nami retseptikogus ei ole. Mulle need retseptid väga meeldisid ja olen mõlemat kooki/keeksi juba korduvalt teinud, äkki tasub ka siia lisada. Pildid/koogid on järgnevad: Kohupiimakook Ja Mustika-rukkikeeks.

le D?ner

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-04-15 19:39:24
Ja veel. Olin unustanud retsepti, mida ma spetsiaalselt põllekampaania tarvis tegin ja pildistasin: Hollandi kaste.

le D?ner

Liilia
Postitusi: 431
Abikokk
2010-04-26 23:19:03
ma tahaks ka abikokaks edutamist ;) nii oleks uhkem foorumis sõna võtta :D

Köögitoimkond

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-04-27 08:37:34
Liilia:
ma tahaks ka abikokaks edutamist ;) nii oleks uhkem foorumis sõna võtta :D
Edutatud :) Spiidi, Sina oled ka oma abikoka põlle nüüd kenasti välja teeninud, nii et saada mulle meil oma postiaadressiga! (Edit: mulle meenub, et Sa oled tallinlane - saadan Sulle meili salajase aadressiga, kuhu ma Su põlle asetan).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2010-04-27 15:09:09
Pille:
Spiidi, Sina oled ka oma abikoka põlle nüüd kenasti välja teeninud, nii et saada mulle meil oma postiaadressiga! (Edit: mulle meenub, et Sa oled tallinlane - saadan Sulle meili salajase aadressiga, kuhu ma Su põlle asetan).
Oi, ma juba tahtsingi küsida, kas ma olen lõpuks kvalifitseerunud :) Nii tore! Jään salajast aadressi ootama ;)

le D?ner

Itakene
Postitusi: 380
Abikokk
2010-06-19 22:51:51
Eeee...mmmm...kas ma sain õigesti aru, et võin nüüd ka ilusa põlle omanikuks saada? :P

köögimaania

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-20 10:23:03
Spiidi:
Pille:
Spiidi, Sina oled ka oma abikoka põlle nüüd kenasti välja teeninud, nii et saada mulle meil oma postiaadressiga! (Edit: mulle meenub, et Sa oled tallinlane - saadan Sulle meili salajase aadressiga, kuhu ma Su põlle asetan).
Oi, ma juba tahtsingi küsida, kas ma olen lõpuks kvalifitseerunud :) Nii tore! Jään salajast aadressi ootama ;)
Spiidi, aita mu vana pead - kas põll jõudis Sinuni või ootad endiselt salajast aadressi? :)
Itakene:
Eeee...mmmm...kas ma sain õigesti aru, et võin nüüd ka ilusa põlle omanikuks saada? :P
:D Itakene, põllekampaania praeguseks jälle läbi. Abikoka tiitli saad küll, aga põllesid hetkel ma automaatselt ei jaga (neid läks esimesele 50 abikokale ja nüüd siinsele 10-põlle kampaanias osalenule). Samas oled Sa nii kenasti ja aktiivselt pilte teinud, et ma võin Sulle ühe põlle lisaks abikoka tiitlile siiski anda :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 >>