Pealkiri muudetud?

Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2008-04-19 23:41:35
Avastasin oma üllatuseks, et ühe minu postituse pealkiri on muudetud. Kalateema all - nüüd on pealkirjaga "Räim - Eesti rahvuskala", oli "Kevadine räim". Mina seda muutnud pole, keegi kodustest ka mitte. Kas siis foorumihaldajad mingil põhjusel muudavad pealkirju, kui seda vajalikuks peavad? Ei ole just oluline küsimus, aga lihtsalt huvitab.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-04-20 10:36:45
Liiseli:
Avastasin oma üllatuseks, et ühe minu postituse pealkiri on muudetud. Kalateema all - nüüd on pealkirjaga "Räim - Eesti rahvuskala", oli "Kevadine räim". Mina seda muutnud pole, keegi kodustest ka mitte. Kas siis foorumihaldajad mingil põhjusel muudavad pealkirju, kui seda vajalikuks peavad? Ei ole just oluline küsimus, aga lihtsalt huvitab.
Liiseli - olen tõesti vahete-vahel pealkirju muutnud, et neid teha veidi laiemaks ja hõlmavamaks. Nt algselt oli jogurtiteema pealkiri vaid "Kreeka jogurt", aga nüüd räägitakse seal all kodusest jogurtiteost ja erinevate (ka mitte-kreeka) jogurtite headest ja halbadest külgedest. Räimeteema pealkirja muutsin tõesti seepärast ära, et seal all saaks diskuteerida kõike - ka suviste ja sügiseste räimedega seotud teemasid :) Siis ei tekita keegi räimeroogade jaoks eraldi teemat, vaid jätkab sama, ehk siis Sinu poolt tõstatatud teema raames ja lõpuks kujuneb sellest välja suur ja põhjalik räimeteema (mis peaks foorumi kasutajatele ju mugavam olema, kui neli erinevat räimeteemat).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com