tusatujutee

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-01-31 23:58:54
Kasutaja PIPI 8.12 2004:
kunagi ilmus Eestis ajakiri Head Isu ja selle ?hes numbris kirjutati maitseainete mõjust inimese organismile ja kui ma ei eksi siis samas numbris oli ka ?ks tuju parandava tee retsept.kunagi ammu katsetasime ja m?jus k?ll,kahjuks enam ei mäleta mis sinna peale hakitud värske ingverijuure veel pandi. mul on see ajakiri isegi olemas,aga kahjuks kodus ja ise olen pikemaks ajaks ära:( äkki keegi oskab mind aidata selle retseptiga,kahjuks juhtus minu elus midagi väga-väga kurba ja t?esti oleks väikest turgutust vaja.
Tere, Pipi. Loodetavasti on Sul tuju ammu juba parem ja hing turgutust leidnud, aga sellegipoolest toon selle 3/1997 Head Isu numbris ilmunud retsepti ära. Teeretsept tusapäevadeks 1 tl kardemonikapsleid 1 väike tükk kaneelikoort 2 tera nelki 1 sl värskelt hakitud ingverit Maitseaineid keeta 15 minutit veerandis liitris vees, kurnata. Serveerida maitse järgi piima ja meega. Tervitades, Pille PS Online Nami-nami retseptikogu saigi sellepärast loodud, et pidevalt Eestist eemal olles tekkis mul vajadus ühe või teise Eestis oleva retsepti järgi ja siis tuli kas kojutulekut oodata või lähedasi tüütada. Nüüd on mul ka Shotimaal elades kõik vajalikud retseptid alati kättesaadavad:)
Kasutaja PIPI 26.12.2004:
Aitäh Pille Kahjuks juhtus minu elus midagi kirjeldamatult kurba ja sellest ülesaamine võtab palju-palju aega. Lähen kohe teed keetma ja loodan, et sellest on abi.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com