Liha suitsetamine (suitsupekk)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-01-31 22:51:12
Kasutaja RAIN 24.7.2005:
tere kas keegi oskab nõu anda kuidas kõige parema suitsupeki/liha tüki (ikka korralikult suure) suitsuahjus saab? kui kaua peaks liha/peki kamakas soolas olema, kui kaua suitsuahjus, kas panna marli sisse või ei. ette tänades
Rain, ei oska kahjuks aidata - siin UKs keegi liha ise ei suitseta ja vastav kirjandus mul ka kõik Eestis raamaturiiulis. Mu vanaema teeb jube head suitsuliha - ja tema mässib liha alati marli sisse. Proovin paari nädala pärast Eestis olles täpsemalt järgi uurida. Pille @ Nami-nami (vastatud juulis 2005)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-01-31 23:49:19
Kasutaja KAJAR 14.10.2004:
Tere Sooviksin infot kuidas õigesti liha suitsetada.Alles tegin endale ahju aga kuidagi nadilt tuleb välja see teema sealt ... Ette tänades
Kahjuks ei oska selles osas aidata. Vanaema teeb hirmus head suitsuliha, aga hetkel ei saa juhtnööre küsida. Ühe lühikese artikli leidsin siiski ka veebist. Ehk oskab keegi teine Nami-nami kasutaja head nõu anda? Pille (Vastatud 20.10.2004)
Kasutaja GERN 24.10.2004:
Võin selle koha pealt kindlasti head nõu anda, kuna olen erinevate ahjude hulga liha ja kala suitsetanud. Et midagi alustuseks soovitada, oleks vaja teada missugune see ahi on ja mida täpsemalt suitsetada soovitakse. Kas on "pika slepi" võimalus? Lisainfo võiks saata: gern.koha@casco.ee, siis saaks konkreetsemalt asjale läheneda. Gern (endine lihakombinaadi 5. kategooria singimeister)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com