Võta endale aega! Sa väärid seda!

Toidu valmistamine on elamus. Mõnele on see kirglik eneseväljendus, teisele lihtsalt põnev viis katsetada uusi retsepte. Kas sa aga oled mõelnud sellele, kui palju aega kulub igapäevaselt toidutegemisele ja hankimisele? On üsna tavaline, et sellele kulub üle kahe tunni – ka siis kui me toitu ise ei valmista, vaid ootame lõunasöögilauas teenindajat-menüüd-toitu-arvet. Mis aga oleks, kui võidaksid oma aja tagasi ja saaksid selle asemel vahelduseks tegeleda asjadega, millest oled kaua unistanud?

Wolt on äpp restoranide avastamiseks ja toidu tellimiseks Tallinnas ja Tartus. Telli lemmikud koju või kontorisse, mine ise järele või einesta restoranis kohapeal. Maagia ja aja kokkuhoid garanteeritud!

Kuidas Wolt töötab?

  1. Lae tasuta äpp oma iPhone või Android telefoni.
  2. Vali 250ne restorani hulgast oma lemmik.
  3. Koosta tellimus ja vali, kas soovid toidu kohaletoimetamist koju/kontorisse, lähed ise tellimusele järele või einestad restoranis koha peal.
  4. Saad minutilise detailsusega infot selle kohta, kui kaugel on tellimuse täitmine ning võid soovi korral tellimuse teekonda ka kaardilt jälgida.
  5. Arveldamine toimub märkamatult tagaplaanil ning tšekk saadetakse automaatselt Sinu e-posti aadressile.

Oma esimese Wolt tellimuse jaoks kasuta promokoodi NAMINAMI ja saa kojutellimuselt 7€ soodustust. Kood kehtib kõikidele uutele Wolti kasutajatele mai 2018 lõpuni.

Sisuturundus
postitatud 11.12.2017 15:34 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Inga Vakrõõm
postitatud 20.10.2017 12:00

Kas näomaskiga lähen ukse peale või, kui kuller tuleb?!

Kaare
posted on 20.10.2017 16:59

Ma läheks küll. Kulleril ka lõbusam :)

Wolt
posted on 20.10.2017 21:03

Seda on juhtunud, rohkem kui kord. :)

Vernanda
postitatud 06.11.2017 09:54

Meil on ka mitmel korral just Wolt elupäästjaks osutunud. Mees läheb järgi nt.