VII restoranide jalgpalliturniir abistab Toidupanka

17. septembril kogunevad Snelli staadionile traditsioonilisele sportlikule mõõduvõtule 16 kokkadest ja restoranitöötajatest koosnevat jalgpallimeeskonda. VII korda toimuv turniir kogub sel korral heategevusliku loterii käigus raha Toidupanka toetavale projektile Lapsed söönuks.

"Kui varasematel aastatel oleme toetanud väikeste Eesti koolide seadmepargi soetamist koolisööklatele ning eelmisel aastal panime õla alla Kuressaare Ametikooli kokandusõpilaste koolitamisele, siis sel aastal otsustasime toetada Toidupanga tänuväärset initsiatiivi," selgitas kokkade jalgpalliturniiri Chefs’ Cup’i korraldaja Peeter Pihel.

Pihel, kes on hetkel ametis Eesti Euroopa Liidu eesistumise meeskonna juures ning võõrustab õhtusöökidel Euroopa tipp-poliitikuid, korraldab turniiri juba seitsmendat aastat. "See turniir on tänuväärne kohtumispaik, kus kokad ja restotöötajad saavad korraks aja maha võtta ning pühenduda ka millelegi muule kui kokkamisele. Loomulikult ootame platsi äärde ka kõiki pealtvaatajaid," lausus Pihel.

Toidupanka abistava heategevusliku õhtusöögi eestvedaja Kristjan Peäske: "Chefs’ Cup on saanud igaaastaseks restoranitöötajate meeleolukaks kohtumispaigaks, mis ühtlasi on alati olnud väga meeldivalt seotud heategevusega. Suur rõõm, et sel aastal pannakse õlg alla heategevuslikule sündmusele, mille eesmärgiks on aidata parandada puudust kannatavate laste toidulauda." 

Omavahel võtavad sel aastal mõõtu järgmised restoranid ja kokkade meeskonnad: Restoran Maikrahv, Scotland Yard, Restoran Senso, Moon & Kolm Sibulat, Event Catering/KÄRBES Kitchen&Bar, EBF & Hiiu Pubi, Restoran Ö & Kaks Kokka, Noa, Restoran Wicca, Restoran MuSu, Restoran, Cru, Taps, Dominic, Grand Holm Marina, Wöse, Horisont.

Varasematel aastatel on Chefs’ Cup turniiril Eesti restoranide jalgpallimeistriks kroonitud:
2011. aastal – Swissoteli Horisont;
2012. aastal – Alexander restoran;
2013. aastal – Swissoteli Horisont;
2014. aastal – Event Catering;
2015. aastal – Event Catering;
2016. aastal – Art Priori (fotol)

Eelnevatel aastatel on turniir heategevusliku loteriiga aidatud Lauka, Rosma, Kihnu, Valjala ja Koigi koole ning Kuressaare Ametikooli kokandusõpilaste praktikat Taanis. Võistluse raames toimub heategevuslik loterii, millega on võimalik võita õhtusöök kahele turniiril osalevas restoranis ning teisi suurepäraseid auhindu. Loteriipileteid on võimalik osta ka turniiripäeval toimumiskohas, aga ka mitmetes osalevates restoranides.

Turniir toimub 17. septembril Snelli staadionil. Avalöök kell 12.00.

Chefs’ Cup sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/chefscup

Pressiteade
postitatud 17.09.2017 11:08 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid