Vahva mõte: "lillepotimagustoit"

Selle magustoidu puhul saad võtta oma lemmiku šokolaadikreemi retsepti ning serveerida seda lustaka "lillepotikesena" – just nagu kevadele kohane! :)

Klaasis olevat šokolaadikreemi katab šokolaadiküpsistest "muld" ning ehib piparmündioksakesest "tärkav taimeke". Lustakas ja maitsev!

Tee nii:

  1. vali välja üks mõnus šokolaadikreemi retsept. Kuna pildil oleva magustoidu kaunistuseks on piparmündioks, soovitan esmalt seda piparmündi-šokolaadivahtu, mis on valmistatud After Eight šokolaadidega. Aga juhul kui piparmünt pole Sinu lemmik, võid valida ka teiste šokolaadikreemide hulgast.
  2. Kui retsept välja valitud, valmista kreem ning tõsta see klaasidesse. Kasuta lihtsaid klaase, mis lillepotti meenutaks :)
  3. Purusta mõned šokolaadiküpsised ning puista klaasis olev kreem nendega üle. Et jääks mulje mullapinnast
  4. Murra piparmündi- või melissitaimelt (või ka mõnelt muult söödavalt roheliselt taimelt) oksake ning pista otsapidi magustoiduklaasi.
  5. Serveeri kohe! (kreemi võid ka varem valmis teha ning klaasi panna, samuti katta küpsisepuruga, aga "taimeke" aseta magustoidule vahetult enne serveermist, et see ei närtsiks)

 

Martiina Anni
Martiina Anni
postitatud 03.05.2016 18:34 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Kaare
postitatud 04.05.2016 10:11

Armas! :)

Rebane
postitatud 07.05.2016 08:07

Väga äge mõte! :)