Tallinn Coffee Festivalil saad toetada kodumaist kohvikultuuri

Juba sel nädalvahetusel leiab Kultuurikatlas neljandat korda aset Tallinn Coffee Festival, mis tutvustab maailma ühe armastatuima joogiga seotud uusimaid trende ja seadmeid. Festivali peamiseks eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine Eestis ning kahtlemata on kodumaistel kohviettevõtetel praegu tarbijate toetust väga vaja.

“Meil on hea meel, et kohalikud röstikojad ja kohvifirmad tunnevad, et kohvifestival toob neid tarbijatele lähemale ning nad saavad ürituselt nii inspiratsiooni kui ka uusi kliente, et keerulises majanduslikus olukorras endiselt jätkusuutlik olla,” leiab festivali peakorraldaja Kennet Sarv. “Kahtlemata saavadki inimesed eriti just praegu meie kohvifirmasid sellega toetada, et otsivad nad üles nii festivalil kui ka peale seda ning leiavad kvaliteetsest ja rikkalikust kohvivalikust üles oma senised ja uued lemmikud.”

Festivalile on oodatud nii kohvisõbrad, aga ka muude kuumade jookide huvilised – valikus on lisaks kohvile ka teed ja kakaod. Lisaks kohvi kõrvale kõhutäiteks kondiitritooted, tänavatoit ja palju muud.

Mõlemal festivali päeval toimuvad ka kohvivõistlused, kus mitmekümne osaleja hulgast selgitatakse parimatest parimad kahel alal: latte art ehk piimakujundite valamises ning cuppingus ehk kohvide maitsmises.

Kohvifestivali korraldamisel on arvestatud kõikide soovituste ja tingimustega, mis on hetkel Terviseameti poolt kehtestatud. Festivali korraldajad paluvad üritusele tulla vaid neil, kel tervis korras. Kohapeal on tagatud kätedesinfitseerimisjaamad, jälgitakse ka Kultuurikatlas korraga viibivate inimeste arvu, festivali sisse- ja väljapääsud asuvad eraldi.

Festivali avamisajad:
L, 05.09 kl 10–18
P, 06.09 kl 10–16

Pilet üritusele maksab 7 eurot, kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga. Piletid on müügil Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Festivali toetajateks on Farmi ja Brita, kohvivõistluste toetajad on Brita, Caffeine, Farmi, Lavazza, Mission Coffee Works, Paulig ja Profexpo.

Neljandat korda toimuv Tallinn Coffee Festival leiab aset 5. ja 6. septembril Tallinna Kultuurikatlas. Üritusel saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortidega, kohvivalmistusviiside ning seadmetega. Lisaks kohvile on festivalil esindatud muud kuumad joogid nagu tee ja kakao, lisaks on avatud tänavatoidukohad ja kohvikud. Tallinn Coffee Festivali korraldab Profexpo OÜ.

Lisainfo:

www.tallinncoffeefestival.ee
www.facebook.com/tallinncoffeefestival

Pressiteade
postitatud 02.09.2020 08:10 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid