Aprilli lõpus toimub esmakordselt Tallinn Coffee Festival

28.-29. aprillil toimub Tallinna Kultuurikatlas esmakordselt Tallinn Coffee Festival, mis tutvustab põnevat kohvimaailma. Nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele korraldatud ürituse eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine.

“Kohvifestival toob kokku nii tuntud kaubamärgid kui ka kohalikud röstikojad,” selgitab ürituse peakorraldaja Kennet Sarv. “Kohvisõbrad saavad tutvuda väga paljude erinevate ja eriliste kohvisortide, kohvi valmistusviiside ning seadmetega, samuti nautida mõnusat muusikat, kaasahaaravat programmi ja imelist kohviaroomi.”

Lisaks kohvile saab festivalil uudistada ja maitsta teisigi kuumi jooke, mille hulgas on teed, chaid ja kakaod, aga ka siirupeid ning muid kohvitemaatikaga sobivaid tooteid. Samuti on avatud mitmed maitseküllased kohvikud ja tänavatoidukohad.

Reede esimestel tundidel on üritusele oodatud restorani- ja kohvikupidajad, baristad, sisseostjad ja teised professionaalid, kes saavad kuulata kohvimaailma tippude seminare ning osaleda baristavõistlustel. Reede hilisel pärastlõunal ning laupäeval on Tallinn Coffee Festival avatud kõikidele huvilistele. “Laupäeval on programmis vahvaid tegevusi ka lastega peredele,” kinnitab Sarv. “Täpsem programm on peagi üleval ürituse veebilehel ja sotsiaalmeedias, aga midagi põnevat leiab enda jaoks igaüks – festivalile tasub lisaks kohvisõpradele tulla ka nendel, kes mingil põhjusel kohvi ei joogi.”

Tallinn Coffee Festivali ajakava:

Reede, 28.04. kell 12–15 - erialakülastajad
Reede, 28.04. kell 15–20 – avatud kõigile
Laupäev, 29.04. kell 11–18 – avatud kõigile

Pileti hind on 5 eurot, kuni 12-aastased lapsed pääsevad üritusele koos täiskasvanuga tasuta. Piletid on müügil Piletilevis (www.piletilevi.ee) ning üritusel kohapeal.

Üritust korraldab Profexpo OÜ (Tallinna Toidumesside korraldaja aastast 1993). Lisainfo www.tallinncoffeefestival.ee ja facebook.com/tallinncoffeefestival

Pressiteade
postitatud 28.04.2017 11:03 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid