NOPi sügisene gurmeeturg juba homme!

Sellel laupäeval saab NOPi hoovis kokku järjekorras kaheksas Gurmeeturg. Aastaid tagasi alustatud turutraditsioon sai alguse soovist tuua kokku toiduturu tänased ja homsed mõjutajaid ning südamega arendajad.

Tänaseks on turust kasvanud traditsioon, kuhu pääsevad ca 30 huvitavamat ja olulisemat tegijat: on neid, kes alles see aasta turule jõudnud, aga kindlasti uue trendi loomise alguses, on neid, kelle toodangut ei leia kuskilt poest, aga kelle tooted räägivad huvitavast (ja puhtast, kvaliteetsest) toitu suhtumisest, on neid, kelle toodang maailmaklassi kuulub, rahvusköökide esindajaid, kelle toidukultuur meie toiduvalikut mõjutama hakkab ja ka tegijaid tipprestoranidest, kes midagi huvitavat kas pidevalt või vaid selleks päevaks purki-pudelisse seavad. See on turg, kus peaks olema näha kogu toiduturu ulatus, näidates meie tänaseid ja tuleviku toiduarenguid, kui ka koht, kus saab turukorvi head paremat nädalaks täis noppida.

Turg on avatud NOPi (Köleri 1) hoovis laupäeval 9.septembril kl 10-16.

Sellel päeval soovitame võtta aega ja tulla Kadriorgu trammiga nr 3 või 1 (Koidula peatusesse), et mitte muretseda parkimiskoha otsimise pärast, autosid saab parkida tasulisel parkimisalal tänaval või NOPi lähedal asuvas parkimishoovis (Köleri 5), aga jätkuvate teetööde tõttu on liiklus Kadriorus häiritud ning kõigil, kel võimalik, soovitaksime jätta auto natuke eemale.

Nami-Nami retseptikogu®
postitatud 08.09.2017 09:56 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Kertu Liik
postitatud 09.09.2017 18:05

Sel aastal oli eriti heade toodetega turg!