Kvaliteetlihapood Matsimoka alustas koostööd Rimiga

Rimi klientide jaoks suureneb nüüdsest lihatoodete valik veelgi – nimelt hakkab oma tooteid Rimides müüma eestlaste lemmikuks saanud Matsimoka lihatööstus. Esialgu leiab Matsimoka leti Haabersti, Pärnus Kaubamajaka ning Tartu Lõunakeskuse Rimides.

"Meie eesmärk on jõuda oma müügiletiga lähiaastail igasse Eestimaa nurka – koostöö Rimiga on selleks väga hea võimalus," sõnas Matsimoka üks asutajatest Jan Inno. "Oleme viimastel aastatel kasvanud jõudsalt ning Eesti inimesed on leidnud üha sagedamini tee meie müügikohtadeni. Üks peamisi põhjuseid on see, et eestlane armastab kodumaist kaupa ning kvaliteeti: meie tooraine pärineb kõik Eesti põllumeestelt. Samuti on Matsimoka lihatooted viimane kui üks käsitöö – meil ei tehta midagi kiiresti ja odavalt." 

Jan Inno märkis, et Matsimoka tooted ei jää kõige kallimasse hinnaklassi. "Näiteks nii mõnegi suure lihatööstuse müüdav sink võib olla toidukaupluses kallim kui see, mis meie pakume. Kindlasti tasub Rimi külastajatel tulla meie müügikohtadesse toodetega tutvuma ning hullumeelseid hindu kartma ei pea. Sortimendi osas oleme Rimides esindatud 14 tootega, esialgu ei ole Rimides väga väikese tootmismahu tõttu meie salaamisid ja sülti, kuid loodetavasti on tulevikus ka nende toodete müük Rimides võimalik." 

"Tegime Matsimokale ise ettepaneku, et nad tuleksid Rimidesse oma kaupa müüma," selgitas Rimi ostujuht Margus Amor koostöö tagamaid. "Talu Toidab müügialad on Rimides olnud kuus aastat ning tänaseks on neid juba 23 – lisaks Tallinnale ka Kuressaares, Pärnus, Rakveres ja Tartus. Talu Toidab kaupade edu näitab, et Eesti väiketootjaid hinnatakse kõrgelt ning koostöö Matsimokaga on sellele igati loogiline jätk." 

1982. aastal alguse saanud Eesti pereettevõte Matsimoka (www.matsimoka.ee) toodab ning müüb traditsioonilisel meetodil valmistatud ja ainult Eesti toorainest valmistatud lihatooteid. Pikaajalisi kogemusi on nüüdseks lihvitud juba 3 põlvkonda ning Matsimoka kvaliteetlihapood on nende kogemuste kulminatsioon. Siiani oleme müünud oma tooteid ainult ise, selleks oleme välja töötanud spetsiaalse Matsimoka kvaliteetlihapoe kontseptsiooni. Meie poed asuvad Tartus Kaubamajas, Rakvere Põhjakeskuses, Solaris Keskuses, Rocca al Mare keskuses, Haabersti Rimis, Pärnu Kaubamajaka Rimis ja Tartu Lõunakeskuse Rimis.

Matsimoka retseptimeistri Sten Inno intervjuu seoses müügikoha avamisega Haabersti Rimis on nähtav alloleval lingil: https://www.facebook.com/matsimoka/videos/1873053793008369/?fallback=1

Pressiteade, 14.11.2017

Pressiteade
postitatud 14.11.2017 15:19 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid