LUGEJAMÄNG: MAASIKATOIDUD

Taastame Nami-Nami lugejate tungival soovil me toredad virtuaalsed kooskokkamised!

Juunis valmivad koduaedades esimesed eestimaised maasikad ning seetõttu ootamegi virutaalsele kooskokkamisele teie erinevaid maasikatoitude pilte ja kirjeldusi. Teie maasikatoite ootame terve juunikuu jooksul! 

Kuidas osaleda?

Osalemiseks pead olema Nami-Nami registreerunud kasutaja. Kui oled registreerunud kasutaja, siis logi lihtsalt sisse. Kui Sa ei ole veel Nami-Nami registreerunud kasutaja, siis registreeri kasutajaks siin.

Vali siinse postituse alt "Lisa pilt". Vali foto, mida soovid kuvada kooskokkamise põhifotona! Foto laius võiks olla kuni 1000 pikslit, liiga suure faili lisamine ei õnnestu!

Täida järgmised väljad: Pealkiri ja Kirjeldus (siia võid lisada ka maasikaroa retsepti), soovi korral kasuta URL-aadressi (näiteks siis, kui retsept on ka Su blogis või kui kasutad Nami-Nami retsepti). 

Auhinnad:

Auhindadeks on sel korral jälle ohtralt häid kokaraamatuid ja et meie kinkeraamaturiiulis ruumi teha, siis auhinnaraamatuid on vähemalt 20 tükki! Auhinnad loosime välja 1. juulil! 

Inspiratsiooniallikad:

Täpsustused:

  • Nami-Namil on õigus lisada retsept ja foto siinsesse retseptikogusse (loomulikult märgitakse ära ka foto ja retsepti autor, blogijate puhul lisatakse ka otseviide algsele blogipostitusele). Kui Sa seda ei soovi, siis lisa sellekohane märkus postituse alla. 
  • Kui soovid, et just mõni Sinu foto Nami-Nami retseptikogu veelgi paremaks teeb, siis vali mõni pildita maasikaretsept ning tee valmis roast püstipidine pilt suurusega 500x750 pikslit. Me kindlasti viitame foto autorile!
  • Väike lisapalve neile nami-namikatele, kes ka blogivad. Kui te selle kooskokkamise raames tehtud maasikatoitudest ka oma blogides kirjutate, siis pange palun väike viide siia konkreetsele Nami-Nami kooskokkamise teemale. Aitäh!! 
  • Kui te otseselt retsepti ei jaga, siis oleks kena, kui kirjeldate oma rooga vähemalt paari lausega, sh vihjate, kust saite roa tegemiseks inspiratsiooni. 

Kooskokkamise postituste kommenteerimisest:

  • Kommenteerija nime kuvatakse ainult siis, kui tegemist on registreeritud kasutajaga. Kui Sa ei ole registreerunud kasutaja, siis jäta palun oma (varju)nimi kommentaari lõppu ja me tõstame selle kommenteerija nimeks.
  • Jäta kindlasti uus kommentaar, ära ürita vastata olemasolevale kommentaarile - neid miskipärast ei kuvata hetkel ja selle tehnilise apsakaga me juunis enam tegeleda ei jõua. 

 

Kommentaarid


Uudishimulik
postitatud 04.07.2018 10:23

Kas ka auhinnaradadelt on uudiseid? :)

Pille
postitatud 04.07.2018 11:56

UUdishimulik, täitsa täna plaanis! :)

Vaata veel