Kohvifestivalil saab mekkida vahustatud kohvi

Juba 5. ja 6. septembril saab Kultuurikatlas nautida kõike, mis seotud kohviga – neljandat korda toimuv Tallinn Coffee Festival tutvustab põnevaid trende, uusi tooteid ja innovaatilisi seadmeid. Üritusel on kohal ka parimad kodumaised kohvieksperdid, kes huvilistele oma teadmisi jagavad.

“Kohvifestival on suurepärane võimalus oma silmaringi ja maitsemeelte avardamiseks – nii laia valikut kohvisorte ja selle valdkonnaga seotut ei leia Eestis kusagil mujal,” kinnitab ürituse peakorraldaja Kennet Sarv. “Tahaksime seekord eriti esile tuua just kodumaiseid kohvieksperte, kes on oma valdkonnas tõelised tipud ning kellelt külastajad üritusel soovitusi ning nippe saavad uurida.”

Tallinn Coffee Festivalil saab tutvuda mitmete kodumaiste kohviröstlate uudistoodetega, aga põnevaid valikuid tuleb kaugemaltki. “Midagi uut leiab kahtlemata iga huviline – maitsta saab väga hinnalisi Eestis röstitud kohviube, aga esindatud on ka näiteks Tallinnas asuvad Türgi ja Brasiilia välissaatkonnad oma kohvikultuuri ning kohvibrändidega,” sõnab Sarv. “Lisaks on väljas suur valik masinaid ja seadmeid ning proovida saab uudset vahustatud kohvi.”

Korraldajate sõnul sobib üritus külastamiseks ka juhul, kui kohviga veel sõprust sobitatud ei ole – sel juhul saab uudistada ja maitsta näiteks teesid, kakaosid ja muid kuumi jooke.

Kohvifestivali korraldamisel on arvestatud kõikide soovituste ja tingimustega, mis on hetkel Terviseameti poolt kehtestatud. Festivali korraldajad paluvad üritusele tulla vaid neil, kel tervis korras. Kohapeal on tagatud kätedesinfitseerimisjaamad, jälgitakse ka Kultuurikatlas korraga viibivate inimeste arvu, festivali sisse- ja väljapääsud asuvad eraldi.

Festivali avamisajad:
L, 05.09 kl 10–18
P, 06.09 kl 10–16

Pilet üritusele maksab eelmüügist 5 eurot, kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga. Alates 28. augustist on pileti hind 7 eurot. Piletid on müügil Piletilevis ja üritusel kohapeal.

5.-6. septembril toimuva Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvustamine. Üritus sobib külastamiseks kogu perele. Ürituse sponsorid on AS Farmi Piimatööstus ja Brita veefiltrid.

Kohvifestivali korraldab Profexpo OÜ (Tallinna Toidumesside korraldaja aastast 1993).
Lisainfo www.tallinncoffeefestival.ee ja https://www.facebook.com/events/584051469015293/

Pressiteade 13. august 2020

Pressiteade
postitatud 30.08.2020 17:18 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid