KALAFOORI RETSEPTIVÕISTLUS

Eestimaa Looduse Fond koos Nami-Namiga kutsuvad osalema KALAFOORI RETSEPTIVÕISTLUSEL, millel on ainult üks reegel - valmistada roog kohalikust, kestlikust kalast, näiteks kilu, räim, ahven, lest, latikas.

Eesti kalurid püüavad iga aasta pea 50 erinevat liiki kala, kellest enamus on kestlikud. Kahjuks aga puudub enamus eestlastel teadmine ja oskus neist häid roogi valmistada.

Milline on kestlik kodumaine kala, leiab kodulehelt kalafoor.ee. Kalafoor on juhend, mis aitab teha keskkonnahoidlikumaid kala- ja mereannivalikuid Eestis.

Osalema on oodatud kõik huvilised:

  1. Tee kestlikust kalast roog
  2. Esita enda retsept Nami-Namis siinsamas lehel allpool (NB! Tuleb registreerida kasutajaks ja sisse logida) või saada retsept aadressile kalafoorum@nami-nami.ee
    Juurde pane võimalusel foto ja räägi, kuidas retseptini jõudsid.
  3. Esitle oma rooga ka sotsiaalmeedias, Facebookis või Instagramis ning kasuta sealjuures teemaviidet #kalafoor #kestlikkala

Igakuiselt loositakse osajeate vahel välja Reet Ausi disainitud kalafoor.ee särk.

Retsepte ootame alates 18. maist kuni 31. augustini 2020. Kirglike ja kestlike retseptide vahel loosime peaauhinna välja 20. septembril.

Peaauhinnaks on elamusterohke päev kahele üheskoos EstFish kalagiididega meriforelli püüdma. Loe lähemalt EstFishi kodulehelt.

Retseptivõistluse reeglid

Retseptivõistluse "Kalafoori retseptivõistlus" reeglitega saab tutvuda Kalafoor.ee lehel.

Retseptide esitamise aeg 31. augustini, võitjad kuulutatakse välja 20. septembril.

Retseptivõistluse auhinnad

12 Reet Ausi disainitud kalafoor.ee särki

Peaauhind elamusterohke päev kahele üheskoos EstFish kalagiididega meriforelli püüdma. Loe lähemalt EstFishi kodulehelt. Peaauhinna kuupäev lepitakse kokku võitja jaoks sobivale ajale sügisel 2020.

Lisainfo

Lisainfot saab, kirjutades e-posti aadressile kalafoor@elfond.ee või helistades numbril +372 5665 2979.

Kommentaarid


ülle
postitatud 04.06.2020 15:00

Tere! Proovisin saata oma retsepti kalafoori võistlusele aadressil kalafoorum@nami.nami.ee , kuid sealt tuli vastus , et ei ole sellist domeeni? Mida teha?

Pille
postitatud 05.06.2020 08:09

Hea Ülle, me olime apsaka teinud - saada kalafoor@nami-nami.ee või siis info@nami-nami.ee - üks sidekriips oli ära ununenud, vabandust!

Vaata veel