McDonald’s esitleb koostöös tippkokk Hardi Nurmisega loodud gurmeeburgereid

McDonald’s Eesti restoranide menüüs on alates tänasest saadaval gurmeeburgerid, mille retsepti on spetsiaalselt McDonald’s restoranile loonud tuntud Eesti kokk Hardi Nurmine.

Burgerid on osa McDonald’s Maestro gurmeeburgerite tooteliinist, mis ühendab tippkoka loodud retsepti ja restoraniketi kvaliteetse tooraine. Hardi Nurmine loodud Maestro burgerid on saadaval kõikides McDonald’s restoranides üle Eesti. Hardi Nurmine on mainekas Eesti telekokk, kes on tuntud oma loomingulise iseloomu, kõrgete kvaliteedistandardite ja detailitäpsuse poolest.

"Meil on väga hea meel, et Hardi Nurmine on selles erilises projektis restoraniketi McDonald’s partner. See koostöö on meie, nagu ka iga McDonald’s restorani külastaja jaoks oluline verstapost. Teeme esmakordselt koostööd maineka kokaga, et luua meie külastajate jaoks ainulaadne maitseelamus. Teiseks, see on esimene originaalretsept, mis on loodud spetsiaalselt meie Eesti restoranide jaoks,“ tõdeb Vladimir Janevski, restoraniketi McDonald’s tegevjuht Balti riikides.

Hardi Nurmine on restoraniketi McDonald’s uue Maestro gurmeeburgerite sarja jaoks välja töötanud kaks burgeriretsepti – ühe veiselihaga ja ühe kanalihaga. Mõlema retsepti loomisel on kasutatud kõrgeima kvaliteediga koostisosi hoolikalt valitud tarnijatelt, seahulgas kõrge kvaliteediga veise- ja kanaliha, värskeid köögivilju ja salatit ning kastmevalikut. Retseptid töötati välja mitme kuu jooksul, et luua parimad maitsekombinatsioonid ning neid katsetada.

"Võtsin koostööpakkumise hea meelega vastu, sest ma nägin, et jagan McDonald’s restoraniga kolme põhiväärtust: toidukvaliteedile seatud kõrged standardid, kõrge kvaliteediga tooraine kasutamine ning püüdlus saavutada suurepäraseid maitseid. Burger on üks maailma kõige tuntumaid toite ning ka Eestis viimastel aastatel populaarsust kogunud. Minu eesmärk oli ühendada kohalikud ja globaalsed maitsed ning siduda McDonald’s minu isikliku kokkamisstiiliga, mis teebki need burgerid tõeliselt eriliseks. Iga burgeri olulisim koostisosa on liha ja kui see on nii hea, kui see on McDonald’s restoranides, on kokal juba lihtne katsetada kastmete ja muude detailidega, et luua tõeliselt unikaalne maitse,” ütleb McDonald’s Maestro burgerite retsepti autor Hardi Nurmine.

Hardi Nurmise loodud Maestro burger on saadaval alates 21. novembrist kuni 2019. aasta kevadeni kõikides Eesti McDonald’s restoranides.

Ettevõttest

McDonald’s® on Eesti üks juhtivaid restoranikette nii personali, külastajate arvu, majandustulemuste kui ka investeeringute poolest. Täna on ettevõttel Premier Restaurants Estonia 10 McDonald’s® restorani, mida külastatakse aastas umbes 6,5 miljonit korda ning kus töötab umbes 500 inimest.

Premier Restaurants Estonia on ettevõtte Premier Capital tütarettevõte – see on rahvusvaheline ettevõte, millele kuulub 140 McDonald’s® restorandi Lätis, Leedus, Eestis, Maltal, Kreekas ja Rumeenias ning kus töötab kokku enam kui 7500 inimest.

Premier Capitali emafirma on Hili Ventures peakorteriga Maltal. Hili Ventures tegutseb inseneri, logistika, tehnoloogia ja IT valdkondades ning teeb koostööd nii Apple kui ka MacDonald’s® restorani kettidega. Hili Ventures partnerid on CMA, CGM, IBM, Konecranes, Lenovo, Microsoft, NCR, Peterson, Diebold Nixdorf ning paljud muud rahvusvahelised kaubamärgid.

Pressiteade 21. november 2018, fotod Aron Urb

Pressiteade
postitatud 21.11.2018 15:31 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid