Ecomari kingib kokkajale KitchenAid köögimikseri

Kevadise väsimuse ja energiavaeguse ennetamiseks kingib põhjamaa loodus väekaid marju, milles sisaldub rohkelt antioksüdante, vitamiine ja mineraalaineid.

On üldteada, et põhjamaised väemarjad aitavad kevadväsimuse vastu võidelda, suurendavad vastupanuvõimet haigustele ja aitavad organismi jõuvarusid taastada.

Näiteks arooniat on hinnatud väljaande Daily Mail vahendusel lausa maailma kõige tervislikumaks marjaks, väärtustades marja erakordselt kõrget vähivastaste antioksüdantide, C-vitamiini ning raua sisaldust. Ebaküdoonia sisaldab suuremas koguses C-vitamiini kui sidrun; väemajade nimistut võib pikendada jõhvika, mustika, astelpaju ning mustsõstraga.

Eesti bränd Ecomari on kokkukogunud põhjamaised väekad marjad, need aeglaselt kuivatanud ning valmis saanud pehmetekstuursed maitsekad marjasnäkid.

Hapude ja autentsete maitsete eelistaja saab maitsta naturaalselt kuivatatud marjade ehedust kõikjal, kartmata määrida rõivaid, autoistmeid ning näppe. Kellele hapud maitsed ei meeldi, saavad põhjamaiseid marju mekkida kergelt suhkrustatult või koos belgia šokolaadiga.

Kuidas aga tuua põhjamaine mari argipäeva toidulauale, eelroogade ja magustoitude rikastamiseks?

Kas rosinat saab asendada aroonia, mustsõstra või mustikaga küpsetistes, kisselis ning magustoitudes? Kas ebaküdoonia võib saada laste lemmikviljaks kirjus koeras ja salatites? Kuidas saab kõrvitsast martsipanijäätist ja komme?

Ecomari kutsub üles katsetama ja kokkama põhjamaiste väemarjadega. Ühele kokkajale paneb KitchenAid välja köögimikseri Elegance Artisan, väärtusega 694€

Lisaauhindade, toiduvihjete ja kampaania infot uuri siit: http://ecomari.eu/kitchenaid-kampaania/

  • Ecomari põhjamaised marjad ja viljad on aeglaselt kuivatatud, keemiavabad ja pehmetekstuursed. Ecomari tootevalikus on jõhvikas, mustikas, astelpaju, aroonia, mustsõstar, ebaküdoonia, kõrvits ja peet. Viljad on nii naturaalselt kuivatatult kui ka kergelt suhkrustatud.

Sisuturundus
postitatud 18.04.2017 18:17 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid