Circle K ja Statoili jaamades pakutakse musta värvi burgerit

Circle K ja Statoili teenindusjaamad hakkasid pakkuma uut hamburgerit ehk ÖÖ burgerit, mis on valmistatud süsimusta värvi saiaga.

Circle K ja Statoili teenindusjaamasid opereeriva Circle K Eesti ASi tootejuhi Perbi Võsumägi sõnul löövad musta värvi hamburgerid laineid üle maailma ning nüüd on trendikas tänavatoidukultuuri hitt jõudnud ka Eesti turule.

“Tegemist on tarbijate poolt armastatud klassikalise hamburgeri sisuga, mis on aga peidetud erakordse saia vahele,” tutvustas Võsumägi uut toodet. Uue Circle K ÖÖ burgeri sisuks on suur grillipihv remulaadi kastme ja ketšupiga, jääsalat, marineeritud kurk, Cheddari juust ja värske punane sibul.

“Üllatust või wow-efekti annab siinjuures süsimusta värvi ja seesamiseemnetega sai, tänu millele sai uus hamburger ka oma nime,” lisas Võsumägi.

Kuigi saia koostisained on klassikalised nagu näiteks nisujahu, vesi, suhkur, sool, õli ja pärm, teeb ta välimuse eriliseks loodusliku värvaine kasutamine, mis on tuntud taimse söe nime all.

“Taimset sütt saadakse põletatud juurviljadest ning tegemist on igati naturaalse koostisainega, mida toiduainetööstuses ja jookide tootmises laialt kasutatakse. Hamburgeri maitseomadusi ta ei mõjuta, kuid annab juurde põneva ja vahva välimuse,” selgitas Võsumägi.

Võsumägi sõnul jõudsid uued ÖÖ burgerid kõikide Circle K ja Statoili täisteenindusjaamade toiduvalikusse ning on vaatamata nimele saadaval ööpäevaringselt. “Ootame uue hamburgeri vastu suurt huvi eriti meie nooremate klientide poolt, kellele meeldivad ägedad ja teistmoodi asjad ning hea huumor,” sõnas Võsumägi.

Circle K Eesti AS omab ja opereerib Statoili ja Circle K kaubamärkide all töötavat 56 täisteenindus- ja 19 automaatjaama ning üht mugavuspoodi. Ettevõttes töötab ligi 700 inimest, neist enamus teenindusjaamades.

Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard, kes annab tööd üle 100 000 inimesele ning kelle kaubamärgi Circle K all tegutseb Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias üle 12 500 mugavuspoe ja teenindusjaama.

Pressiteade
postitatud 17.04.2017 11:16 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid