Nüüd on õige aeg toetada organismi Chaga eliksiiridega

Oma tervise eest saab tasakaalustatud toitumise, piisava puhkuse ja aktiivse eluviisiga hoolt kanda aastaringselt. Lisaks aitab organismi viiruste perioodil tugevdada Chaga eliksiir- saja-aastase retsepti alusel Mulgimaal valmistatud toidulisand, mis sisaldab Eesti loodusest pärit parimaid ravimtaimi ja koostisosasid.

Tutvu toodetega SIIN!

Ei ole olemas ühte imerohtu, mis aitaks kõigi tervisega seotud probleemide puhul. "Küll aga saab tervist tugevdada ja haigusi seeläbi ennetada," ütleb doktor Anu Adermann, Chaga meeskonna tootearendusjuht (fotol). "Rahvameditsiinis tuntud komponentide positiivset mõju uuritakse üha enam ka teaduspõhiselt. Juba tänaseks on leidnud kinnitust see, et Chaga eliksiiris sisalduvad ravimtaimed aitavad meid hoida tervetena ja kaitsta organismi haiguste eest," lisab doktor Adermann, Chaga eliksiiride retseptide üks välja töötajatest.

Eliksiirikuur aitab terve olla

Paljudel Eestimaa inimestel on rääkida oma lugu Chaga eliksiiridest. Immuunsust tõstev toidulisand Chaga Elemental Eliksiir on valmistatud mustast pässikust ehk chagast, raudrohust, männikasvust, meest ja teistest ravimtaimede ekstraktidest. Lisaks on Chaga meeskonnal enda pereringis aastakümneid kasutusel olnud retseptist välja arendatud teinegi tervist toetav eliksiir - Immuno Eliksiir. Kui traditsioonilise eliksiiri koostises on kasutatud etanooli, siis Immuno Eliksiiris on selle asemel astelpaju. Samuti on Immuno versiooni lisatud C-vitamiini ning võrreldes Elemental Eliksiiriga on ka musta pässiku sisaldus suurem. Üheskoos on astelpaju ja C-vitamiin organismi tugevad taustajõud.

Nagu mistahes toidulisandi puhul tasub esmalt proovida väikese kogusega, kuidas organism seda tervitab. Chaga meeskond soovitab läbi teha 1 kuu pikkuse kuuri. Päevane annus Elemental Eliksiiri puhul on 3x25ml ja Immuno Eliksiiri puhul 2x25ml. Dr. Adermann soovitab mõlemaid eliksiire võtta enne sööki ning reguleerida päevast annust vastavalt vanusele, kehakaalule ja enesetundele.

Mitte-maheda eliksiiriga toetatakse kohalikke väiketootjaid

Kuna tarbijad on eliksiirid väga hästi vastu võtnud, otsustas Chaga meeskond turule tuua ka mitte-maheda eliksiiride sarja. Kui traditsiooniline Chaga eliksiir on valmistatud mahe sertifikaadiga koostisosadest, on nüüd võimalik soetada ka soodsamate hindadega mitte mahedaid eliksiire.

"Eliksiiride hinnavahe tuleneb tooraine hindadest," selgitab doktor Adermann. „Mitte mahedat toorainet- mesi, musta pässikut ehk chagat ja ravimtaimi saab kohalike Eesti väiketootjate ja ravimtaimede korjajate käest osta soodsamalt juhul, kui neil ei ole vastavat mahe-sertifikaati. Loomulikult on tooraine pärit ikka Eesti puhtast loodusest, aga sageli ei ole väiketootjatel lihtsalt võimalik rahaliselt panustada mahe-sertifikaadi tegemisse. Meie toetame neid ja seetõttu saamegi lisaks valmistada soodsamat, mitte mahedat eliksiiri,“ lisab doktor.

Kuna praegu on oluline oma organismile võimalikult palju lisajõudu anda, on Chaga eliksiire võimalik Chaga e-poest osta soodsate hindadega. Vaata lähemalt ja tutvu sooduspakkumistega siit. Lisaks eliksiiridele on märtsikuust võimalik soetada ka Chaga uusi pulbreid, mida saab kasutada erinevate toitude, näiteks smuutide, valmistamisel.

"Kõik meie kodumaised tooted toetavad praegusel viiruste perioodil organismi vastupanuvõimet. Eliksiiri valmistame esiemade retsepti alusel tänapäeva moodsa tehnika ja teadusuuringute toetusel. Oleme oma meeskonnaga veendunud, et inimese heaolu ja tervislik seisund koosneb erinevatest detailidest. Tervislik toitumine (vaata blogi) on üks võimalus, kuidas enda eest hoolt kanda. Praegu on suurepärane aeg teha pikki jalutuskäike looduses ja end füüsiliselt aktiivsena hoida. Saame igaüks enda vaimse ja füüsilise heaolu jaoks palju ära teha. Hoiame ennast ja oma lähedasi," soovitab doktor Adermann.

Vaata lähemalt:

Sisuturundus
postitatud 31.03.2020 15:24 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid