Blossa 21 Valencia

Blossa 21 Valencia on aromaatne kooslus traditsioonilistest hõõgveini vürtsidest ja apelsini magusast värskusest.

Blossast on kujunenud Põhjamaade armastatuim glögi, mida peetakse lausa glögi sünonüümiks. Blossa annab jõuludele just selle õige hõngu, ilma milleta traditsioonilised jõulupühad Põhjamaades ei möödu. Inspiratsioon aastakäigu Blossa valmimisel saab alguse igal aastal erinevast geograafilisest asukohast. 2021 aastal on selleks kohaks Valencia Hispaanias. Pudeli disain on inspireeritud Valencia apelsinide oranžist värvist, kullatud number "21" on ajalooline viide sellele, kuidas Valencia apelsinid olid pakitud paberisse ja märgistatud templiga. Glögi baasiks on valge vein ja maitset annavad orgaanilise apelsini koored, sidruni koored, kuivatatud apelsini õied ja klassikalised glögi maitseained (kardemon, kaneel, nelk, ingver jne).

Maitseomadused ja aroom

Aroomis on klassikalised jõuluürdid, lisaks tsitrusviljad ja taustal apelsini mõrkjas värskus. Heas tasakaalus puuviljane iseloom, kus puuviljasus ja glögi maitsed kombineeruvad. Järelmaitses on tajuda vürtsikamaid klassikalisi glögi noote.

Serveerimissoovitus

Blossa glögi on sobiv pakkuda kuumalt (70°C) rosinate ja mandlitega, kuid ta sobib hästi ka jääkuubikutel pikajoogi klaasist serveerituna! Soovitame glögi traditsiooniliste jõulumaiustuste ja kokteilisuupistete kõrvale.

Põnev joogimaailm ootab avastamist www.joogikultuur.ee

Sisuturundus
postitatud 23.12.2021 16:34 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid