Käimas on "Austria Sügis" koos gurmeenädala ja kultuuriüritustega

Austria Suursaatkond tähistab 2017. aastal 25. aastat diplomaatilisi suhteid Eesti ja Austria vahel "Austria Sügisega", mille raames toimub erinevaid üritusi. Muuhulgas ka Austria gurmeenädal, kus 7 restorani üle Eesti pakuvad Austria menüüd.

Koostöös Austria Suursaatkonna, Austria Kaubandusesinduse ning Hilton Tallinn Park hotelliga antakse 10. novembril avalöök. Seejärel korraldavad restoranid ajavahemikus 11.11.– 30.11. oma gurmeenädala erinevatel kuupäevadel. Informatsiooni aegade ja ürituste kohta leiab restoranide ning Austria Suursaatkonna koduleheküljelt.

Hilton Tallinn Parki tegevjuht austerlane Daniel Habersatter tunneb uhkust, et saab osaleda oma koduriigi kultuuri ja köögikunsti tutvustamisel Eestis. “Elan koduriigist eemal juba ligi 15 aastat, aga Austria gurmeenädal on suurepärane võimalus tükikest kodumaad taas kogeda. Olen kindel, et Eesti restoranide tippkokkade pakutavad toidud kannavad endas ehedat Austria hõngu, mis ehk inspireerib nii mõndagi kevadeks Viini lennupiletid ostma, et seda riiki enda jaoks põhjalikumalt avastada,” lisas Habersatter.

Erimenüü pakkumisi täiendavad mitmed restoranid ka degustatsioonide ja muusikaliste üritustega.

Osalevad restoranid:

"Austria Sügise" raames toimuvad veel järgnevad üritused:

  • 8. novembril toimus kontsert "Muusika Viinist" koos Viini Filharmoonikute kontsertmeistri Rainer Honecki ja Tallinna Kammerorkestriga
  • Austria arhitektuurinäitus "Teeme valmis: ehitus ja keskkond Vorarlbergi liidumaal" Eesti Arhitektuurimuuseumis, avatud kuni 14. 01. 2018
  • Graafika-, maali- ja fotonäitus "Salzburg visioonid" Rakvere Teatris, avatud kuni 30.11.2017

Loe veel:

Pressiteade
postitatud 17.11.2017 13:47 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid