A. Le Coq toob turule kirsimahlaga porteri ja klassikalise hõõgveini

Saabuvaks advendiajaks toob Eesti suurim joogitootja A. Le Coq poelettidele kaks uudset toodet. Ajaloolisesse Imperiali sarja lisanduvad kirsimahlaga porter Imperial Porter Kriek ja traditsiooniline hõõgvein Imperial Glögg.

Imperial Porter Kriek on tume õlu, mis on pruulitud Belgia kriek-õlle traditsioone silmas pidades – sügavama maitse saavutamiseks on õllele lisatud küpsete kirsside mahla. Uus Porter Kriek eristub kõikidest klassikalistest porteritest ning sobib ideaalselt erinevate talviste dessertide, eelkõige karamelli ja šokolaadi juurde. Imperial Porter Krieki tunnustati äsja toimunud Toidumessil ka parima jõuluõlle tiitliga.

Esimest korda saab A. Le Coqi Imperiali sari täiendust piduliku hõõgveini näol. Imperial Glöggi maitsebuketi keskmes on külluslik must sõstar ja õun, mida täiendavad klassikalised jõulumaitsed kardemon, nelk, kaneel ja sukaad. Toode tuleb müügile kaunis kinkepakendis, mis sobib ka jõuluvana kingikotti.

A. Le Coqi juhi Tarmo Noobi sõnul on jõulutoodete tootearendusprotsess ettevõtte jaoks paras väljakutse, kuna tarbija ootab igal aastal midagi uut ja huvitavat, kuid hindab samas ka klassikalisi jõulutooteid ning -maitseid. "Lisaks uuele porterile ja glögile saadame sel aastal poodidesse ka klassikalise Jõuluporteri ning alkoholivaba Aura Glögi. Kokku läheb A. Le Coqi tehasest aasta viimasel kuul välja üle seitsme miljoni liitri erinevaid tooteid," kommenteeris Noop A. Le Coqi pühadeaegset tootmismahtu.

Pressiteade
postitatud 09.11.2016 17:56 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid