Paulig toob tootesarja Paulig Classic 20. aastapäeva tähistamiseks turule uue Paulig Classic Aromatico

Paulig tähistab oma tootesarja Paulig Classic 20. aastapäeva, tuues turule uue toote: Paulig Classic Aromatico. Paulig Classic, mis on müügil olnud alates 2004. aastast, on Baltikumis üks populaarsemaid kohvisarju. See on loodud spetsiaalselt Baltikumi tarbijate maitse järgi, võttes arvesse kohalikku vee tekstuuri ja kvaliteeti, mis on üks olulisemaid tegureid kohvi valmistamisel.

Teada-tuntud klassika tänapäevases võtmes

Paulig Classic on aastate jooksul võitnud Balti riikide kohvijoojate südamed ja teeninud välja enim müüdud kohvibrändi tiitli kõigis kolmes riigis. Tootesari pakub maheda maitsega kvaliteetset kohvielamust, mis sobib täiendama igat päeva. Armastatud kohvibrändi tootevalik on aastate jooksul laienenud Classic Crema ja Classic Cremoso toodetega ning nüüd on perre lisandunud uus liige: Classic Aromatico.

Paulig Classic Aromatico on aromaatne ja maitseküllane kohvisegu, mille röstimisel on kasutatud parimaid Ladina-Ameerika araabika kohviube ja millele on aktsendiks lisatud intensiivsemaid robusta kohviube. Selle intensiivses, kuid mahedas maitses on tunda tumeda šokolaadi noote, andes tulemuseks tugeva ja kreemja kohvisegu.

"Classic Aromatico pakub uusi intensiivsemaid ja tugevamaid maitseelamusi, et rahuldada tarbijate, eriti just nooremate sihtrühmade soovi mitmekesisema kohvivaliku järele. Pauligi 148-aastane teadmistepagas tarbijate seas armastatud kohvisegude väljatöötamisel ja erinevate tarbijarühmadega tehtud maitsetestid aitasid meil jõuda parima Aromatico retseptini,“ selgitab Pauligi ülemaailmse kohviportfelli ja -kontseptsiooni juht Eva Hopia. "Klientide ja tarbijate esmane tagasiside on olnud väga positiivne. Toode on saadaval nii jahvatatud kujul kui ka ubadena. Kuna ubade kasutamine on Balti riikides üha populaarsem, eriti Eestis, kus paljud inimesed armastavad kodus värskelt jahvatatud ubadest kohvi valmistada, näeme siin Classic Aromatico ubade jaoks suurt potentsiaali. Me pakume uuenduste ja tootevaliku laiendamise kaudu erinevaid maitseid ja säilitame värskuse, et meie tarbijad oleksid alati rahul,“ rõhutab Pauligi Baltimaade jaekaubanduse kommertsdirektor Rainer Tammet.

Jätkusuutlikest allikatest tulenev kvaliteet

Kõik Pauligi kohvioad pärinevad tõendatult jätkusuutlikest allikatest, mis tähendab, et kohv on hangitud kontrollitud jätkusuutlike partnerlusprogrammide või sertifitseeritud jätkusuutlike allikate kaudu. Kõik meie kohvitootmispartnerid järgivad Pauligi vastutustundliku hankimise põhimõtteid. See tähendab, et nad austavad inimõigusi ja keskkonda ning propageerivad häid töötingimusi ja tootmistavasid. Peale hankimise pööratakse vastutusele tähelepanu kogu kohvi väärtusahela ulatuses. "Kohvikasvatajad on enamjaolt väikesed pereettevõtted, mis peavad toime tulema mitmesuguste probleemidega, nagu kliimamuutused ja puuduvad elatusvahendid. Paulig on seisukohal, et kohvikasvatus peab olema põllumajandustootja jaoks kasumlik. Jätkusuutlik töö lähtub alati pikaajalisest perspektiivist. Paulig on loonud partnerlusprojekte 20 riigis, mille kaudu oleme jõudnud enam kui 100 000 kohvikasvatajani, et tagada neile vajalikud elatusvahendid ja parandada nende sissetulekut,“ ütleb András Koroknay-Pál, kes vastutab Pauligi toorkohvi ostmise eest.

Nüüd kauplustes saadaval

Pauligi Classic Aromatico on intensiivse ja maheda profiiliga, millest võib aimata tumedat šokolaadi. See sobib ideaalselt näiteks porgandikoogi või pähklitega šokolaadi kõrvale. Kohvi müüakse röstitud ja jahvatatud kujul 500 g pakkides ja ubadena 1 kg kottides, mis sobivad kohvi valmistamiseks nii automaatses kohvimasinas, filterkohvimasinas kui ka tassis. Erksavärviline pakend paistab silma ja äratab tähelepanu ning jõuab Balti riikide suurimate supermarketite riiulitele alates mai algusest.

Pauligist

Paulig on rahvusvaheline toidu- ja joogiettevõte, mis arendab uut jätkusuutlikku toidukultuuri – sellist, mis on hea nii inimestele kui ka planeedile. Paulig pakub kõike maitsvat: Tex Mex, snäkid, kohvid, maailmaköögid ja maitseained. Ettevõtte kaubamärgid on Paulig, Santa Maria, Risenta, Poco Loco ja Zanuy. Paulig toodab ka kliendibrändi ja tööstusklientide tooteid. Pauligi müügitulu 2023. aastal oli ligikaudu 1,2 miljardit eurot. Paulig asutati 1876. aastal ja kuulub 100% Pauligi perekonnale. Ettevõttes töötab 2200 innustunud töötajat 13 riigis, kes kõik töötavad meie eesmärgi nimel, et elu oleks tulvil maitseid – For a life full of flavour. www.pauliggroup.com

Pressiteade
postitatud 09.05.2024 10:51 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid