Armeenia toidufestival Kultuurikatlas 24. oktoobril

24. oktoobril toimub Kultuurikatlas (Põhja puiestee 27a) Eesti esimene Armeenia toidufestival algusega kell 12:00!

Üritusel on välja pandud erinevad autentsed Armeenia toidud mitmetest kohalikest Armeenia restoranidest ja pagaritöökodadest. Samuti saab tutvuda lähemalt Armeenia köögiga ning maitsta armeenia lemmikroogasid nagu dolma, ghapama, pahlava, gata ja palju muud.

Armeenia toidufestival ei ole ainult toidust ja maitsmisest, see on toidu siduvast ja kokkutoovast mõjust, mis on eriti oluline praegusel ajal.

Ürituse eesmärk on tuua inimesi kokku, pakkuda peredele erinevaid tegevusi, mida nad saavad koos ära teha. Näiteks erinevad kunsti- ja käsitöötoad lastele ning muud meelelahutuslikud tegevused, mis on seotud toiduga, seda kõike mõnusate armeenia muusikapalade saatel!

Üritusel jälgitakse kõiki viiruse leviku ennetamise reegleid koos siltidega, mis tagavad vajaliku distantsi hoidmise. Samuti on kogu ürituse kohas avalikuks kasutamiseks mõeldud desinfitseerimislvahendid.

Palume Teil koju jääda, kui tunnete end haigena või kui Teil ilmnevad koroonaviiruse sümptomid. Enda ja Teie lähedaste edasise kaitse ja turvalisuse tagamiseks kandke palun üritusel maski!

Hea toit ja hea tuju garanteeritud!

Armeenia toidufestivalil on sissepääs tasuta!

100% tuludest suunatakse humanitaarabisse Mägi-Karabahhi sõja tagajärjel ümberasustatud Armeenia lastele.

Loe veel:

Pressiteade
postitatud 24.10.2020 12:22 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Maalt ja hobusega
postitatud 26.10.2020 19:49

Armeenia toit on väga mõnus!