Blossa 19 viib su Hawaii maitsete maailma. Aloha!

Blossa 19 Aloha glögi rikastavad Hawai saarte maitsed- granadill, kookos, Hawaii kohvi ja Hibiskuse lilleõied. Glögi sobib nautimiseks nii kuumalt kui külmana.

Blossast on kujunenud Põhjamaade armastatuim glögi, mida peetakse lausa glögi sünonüümiks. Blossa annab jõuludele just selle õige hõngu, ilma milleta traditsioonilised jõulupühad Põhjamaades ei möödu.

Blossa 2019 maitseomadused ja aroom

Blossa 19, Aloha, on saanud oma troopiliselt magusa maitse grenadillist, mida tasakaalustab puuviljase värskusega Hibiskuse lill. Kohvi ja kookose maitsed segunevad omavahel hästi, tuues järelmaitses esile õrna šokolaadi-vanilli aroomi. Glögi aroomid on värsked ja puuviljased, mis segunvad hästi Blossa traditsioonilise glögi maitsetega nagu nt nelk ja kardemon.

Kõik Blossa glögid on veganlikud.

Serveerimissoovitus

Blossa glögi on sobiv pakkuda kuumalt, kuid sobib hästi ka jääkuubikutel pikajoogi klaasist serveerituna. Glögi hooaja alguses soovitame seda tarbida külma joogina ning ilmade jahenedes sobib see suurepäraselt kuumalt. Glögi rikkalik ja puuviljane magus maitse sobib hästi nii magusate kui ka soolaste suupistetega.

Lisaks traditsiooniliste jõulumaiustuste kõrvale, proovi seda ka juustu või soolaste röstitud mandlitega.

Pudeli disainis peitub sõnum Hawaii saartelt

Pudeli korallroosa värv on inspireeritud roosadest korallidest, mis ümbritsevad Hawaii saari. Number 19 türkiissinine viitab merele ja surfikultuurile. Pudeli kork sümboliseerib kookospähkli värvi ja tekstuuri.

Blossa glögid

Blossa on Rootsis glögikategooria stabiilne turuliider, omades 45%-list turuosa (66% Systembolageti kauplustes). Blossa glögi müüdi 2014. aastal kõigi riikides kokku 3,7 miljonit liitrit. Altia Eesti andmetel võidavad ka meil üha enam populaarsust viinamarjaveini baasil valmistatud kvaliteetglögid,  kuigi see ei ole võrreldav veel Põhjamaade tarbimisharjumustega.

Blossa tooteperekonda kuulub ka Blossa Alkoholfri Glögg - Blossa alkoholivaba glögi, mis koosneb spetsiaalselt valmistatud alkoholivabast veinist, viinamarjamahlast ja vürtsidest. 

Alates 2003. aastast on lisaks tavalistele Blossa glögidele valmistatud limiteeritud koguses aastakäigu tooteid. Blossa aastakäiguglögi valmistatakse igal aastal eri teemade ja maitsevarjunditega ning tänavune aastakäik on juba viieteistkümnes. 

Senised aastakäiguglögid:

2003 - pomerants
2004 - talvine õun
2005 - murakas ja armanjakk
2006 - pohl ja kadakamarjad
2007 - astelpaju ja kaneel
2008 - mustikas
2009 - klementiin
2010 - safran
2011 - arabica kohv
2012 - yuzu ja ingver (Jaapan)
2013 - Dalarna (Kesk-Rootsis)
2014 - lavender (Provence)
2015 - Earl Grey (Briti saared)
2016 - Põhja-Rootsi
2017 - Old Delhi
2018 - limoncello ja vahemere ürdid (Amalfi)

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Sisuturundus
postitatud 31.12.2019 16:19 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Vike
postitatud 18.11.2019 22:46

Proovitud. Maitse on hea, aga sel korral kuidagi eriti magus, natukese liiga suhkrune minu maitsele.

Pille
postitatud 06.12.2019 08:27

Mekkisime seda eile minu juhitud kokandusklubi "Hõbekulp" (osalejad peamiselt 60+) tunnis ja jook teenis palju kiidusõnu. Kuna Vike oli vihjanud, et natuke magus tema jaoks, siis olin natuke skeptiline, aga sedasi mekutamiseks tegelikult väga hea :)