Fazer pani avokaado röstsaia sisse!

Maailmas laineid lööv avocado toast ehk leib avokaadoga on trendivõiku, mille teemaviitega pilte on Instagramis jagatud üle 1 250 000 korra. Fazer viis ülemaailmse trendi uuele tasemele ning pani avokaado röstsaia sisse!

Populaarsesse Juurikarösti tootesarja, kus osa jahust on asendatud köögiviljadega, on suvise täiendusena lisandunud röstsai, mille koostisest sellesama trendi-köögivilja leiab.

Lisaks avokaadole on uues Juurikarösti pätsis veel pastinaak ja valged oad, maitset lisavad tomat ja basiilik. "Pätsis on juurikate kogusisaldus 34,5%, seega on see tavalise saia kõrval ka oluliselt tervislikum valik igahommikuste võileibade tegemisel," rõhutab Fazer Eesti turundusjuht Riina Eedra.

Nagu teisedki puu- ja köögiviljad, on avokaado vitamiinide ja mineraalide allikas, sisaldab rohkelt kiudaineid ja kaaliumi ning B6-, C-, E-vitamiine. "Avokaado on ka kõrge rasvasisaldusega puuvili, nii et küps avokaado sobib väga hästi ka näiteks kreemjuustu asemel Juurikaröstile määrimiseks," soovitab Eedra.

Lisaks uuele maitsele on köögiviljarikkas pagaritootesarjas on veel Juurikaröst pastinaagi ja porgandiga, Juurika palaleivakesed peedi ja porgandiga ning Juurikasai peedi ja pastinaagiga. Fazeri uus Juurikaröst avokaado ja pastinaagiga on saadaval Coopi ja Selveri kauplustes.

Pressiteade 17. juuli 2019

Pressiteade
postitatud 17.07.2019 17:28 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid