Rakvere ja Tallegg toovad Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul lauale pidulikud praed

Pidulikke maitsenaudinguid otsivad tarbijad leiavad poelettidelt valiku Rakvere ja Talleggi tooteid, mis on valmistatud Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamiseks -Rakvere Juubeli ahjukarbonaad seemnekattega, Juubelitrio suitsutatud lihalõikude valik, Juubelipraad köögiviljadega ja Talleggi kanarull ploomi-õunatäidisega.

Rakvere ja Talleggi brändijuhi Triin Lõokese sõnul annavad hõrgu maitsega Juubeli ahjukarbonaadile piduliku välimuse efektse kondiga seakarree ning krõbe kõrvitsa- ja päevalilleseemnetest kate. "Juubeli ahjukarbonaad seemnekattega on põhjusega pälvinud juba ka professionaalsete kokkade kiidusõnad - pidupraad saab oma põneva maitsekombinatsiooni erinevatelt pipardelt ja paprikalt ning tooni annavad lisaks sibulale ja küüslaugule ka erinevad ürdid nagu basiilik ja majoraan. Hoolikalt valitud seakarreetükid saavutavad mugavas küpsetuskarbis õigel kuumusel valmides alati ideaalse küpsuse," kinnitas Lõoke.

Juubelitrio suitsutatud lihatoodete valik koosneb mugavalt ühte pakendisse komplekteeritud lihalõikude peolauale. Lisaks hõrgule suitsutatud sea- ja veisevälisfileele täiendab suurepärast kolmikut klassikalise maitsega keedusalaami.

Rakvere juubelisarja lisandus ka isuäratav eelküpsetatud seapraad köögiviljadega. "Klassikaliselt tuttavlike maitsetega praad ulatab abikäe neile kodukokkadele, kes soovivad valmistada oma perele kiirelt täisväärtuslikku piduhõngulist rooga. Kõigest 20 minutit ahjus soojendamist ning seaabalihast praad koos lihaleemes pehmeks küpsenud kartuli, kaalika, porgandi ja sibulaga ongi serveerimiseks valmis," lisas Lõoke.

Midagi tõeliselt erilist peolauale otsivad kanalihasõbrad leivad poelettidelt Talleggi kanarulli ploomi-õunatäidisega. Ballotine’i stiilis valmistatud kanarulli hõrgus kanafileest hakklihatäidises loovad peomeeleolu õuna- ja ploomitükikesed, aga ka suitsutatud paprika, tšilli, must pipar, nelk, oregano, kardemon, sibul ja küüslauk. Kanarullile annavad eriliselt silmatorkava ja piduliku välimuse rukkilille kroonlehed, mis on lisatud lina- ja kõrvitsaseemnetest, pähklitest ning tomati- ja tšillihelvestest valmistatud kattele.

Rakvere ja Tallegg toetavad Eesti Vabariik 100 juubeliks spetsiaalselt valmistatud pidulaua toodetega "Lapsed koolihoovi liikuma ja õppima!" projekti. 2018. aastal möödub 100 aastat Eesti Vabariigi loomisest. Lähem info ettevalmistuste ja sündmuste kohta www.EV100.ee

Rakvere ja Talleggi tooted on valminud AS HKScan Estonia tehastes. AS HKScan Estonia on Eesti suurimaid toiduainetööstuse ettevõtteid, mis kuulub HKScan kontserni. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab ja turustab tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScani kliendid on jaemüügi ja toitlustusega tegelevad ettevõtted, tööstused ning ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades, ekspordime oma tooteid pea 50 riiki. 

HKScani netokäive oli 2016. aastal 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 300 töötajat.

Pressiteade
postitatud 19.12.2017 12:20 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid