Populaarne Taimetoidumess tuleb taas!

4. novembril kell 11–17 leiab Tallinna Kultuurikatlas juba seitsmendat aastat järjest aset Baltimaade vanim ja suurim veganfestival. Ürituse eesmärk on tutvustada täistaimseid tooteid ja vegan elustiili.

Sel aastal vallutab Taimetoidumess kogu Kultuurikatla, avatud on ka katla suur saal ehk black box. Messil osaleb ligi 100 ettevõtet ja organisatsiooni, kes tutvustavad ja müüvad laias valikus taimetoitu, eetilisi kaupu, riideid ja kosmeetikat, jagavad infot, ideid ning teevad häid pakkumisi. Kohapeal toimuvad huvitavad loengud, vestluspaneelid ja filmiesitlused.

Taimetoidumess 2017 peaesineja on maailmakuulus jõumees Patrik Baboumian. "Saksamaa tugevaima mehe" tiitliga pärjatud Baboumian on pikaaegne vegan.

Eesti Vegan Selts tunnustab Taimetoidumessil esmakordselt Eesti isikuid, ettevõtteid ja ühinguid, kes on edukalt panustanud veganluse levikusse.

Sissepääs messialale maksab 1 euro, pileteid müüakse kohapeal.

Eelmisel aastal külastas Taimetoidumessi üle 4000 inimese. Ürituse korraldamises osales 40 vabatahtlikku kolmest vabaühendusest.

Taimetoidumessi korraldavad Eesti Vegan Selts, loomade eestkoste organisatsioon MTÜ Loomus ja liikumine Loomade Nimel. Ürituse peasponsor on kodumaine mahemahlade tootja HeyDay. Messi toetavad Kultuurikatel, ökoloogiliste puhastustoodete tootja Mulieres, Svenska Bioforce AB Eesti filiaal ning ökotoodete jae- ja hulgimüüja Biomarket.

Taimetoidumess Facebookis: https://www.facebook.com/veganfair 
Taimetoidumess Instagramis: https://instagram.com/taimetoidumess/
Taimetoidumessi üritus: https://goo.gl/KmMPFP
Taimetoidumessi koduleht: www.taimetoidumess.ee

Pressiteade 30.8.2017

Pressiteade
postitatud 04.11.2017 11:00 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid