A. Le Coq tähistab 210. tegevusaastat eripruuliga 1807

Tänavu möödub enam kui kaks sajandit Eesti juhtiva joogitootja A. Le Coqi asutamisest. Selle erilise verstaposti tähistamiseks jõuab müügile uus eriõlu A. Le Coq 1807, mida toodetakse limiteeritud koguses. Uus õlu tuleb turule A. Le Coqi kaheksatahulises klaaspudelis, mis võeti esimest korda kasutusele juba 1920. aastal.

“210 tegutsemisaastat on ettevõtte jaoks märkimisväärne saavutus,” on A. Le Coqi pikaajaline juht Tarmo Noop veendunud. “A. Le Coq on näinud väga erinevaid aegu, kuid alati kindlalt püsima jäänud. Uue, ajaloolises pudelis õllega 1807 tähistame A. Le Coqi juubelit, aga tunnustame ka nende inimeste pühendumust ja panust, kes on A. Le Coqis läbi aegade töötanud“ lisas Noop. “Usun, et meil on ettevõttena kindlasti põhjust uhkust tunda.”

Uus A. Le Coq 1807 on merevaiguvärvi tiheda vahuga lager-tüüpi õlu, mille maitses ja aroomis on tunda nii linnaseid kui ka kergelt mõrkjat humalat, mis annab sellele õllele erilise värskuse.

Kui kaunis kaheksatahuline pudel on jäänud oma algupärasesse vormi, siis muutunud on pudeli suurus ja selle kork – algselt pool toopi õlut sisaldanud pudel jõuab juubeliaastal poelettidele väiksemas, 0,3-liitrises pudelis. Samuti on ajalooline vinnaga keraamiline kork asendunud mugava keeratava korgiga.

Vaata siit meeleolukat reklaamvideot.

  • 1 toop on 1,23 liitrit.

Pressiteade 19. aprill 2017

Pressiteade
postitatud 19.04.2017 16:32 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid