Maks & Mooritsa uus hakkliha sisaldab riivitud porgandit

Maks & Moorits lisas seahakklihasegu sisse 20% riivitud porgandit, mis teeb vaid 10% rasva sisaldava hakkliharoa valmistamise mugavamaks ning annab mahlasema tulemuse.

"Tervislik toitumine, eelkõige juurviljade söömine, on innukalt kasvav trend, mida ei saa eirata," ütles Atria Eesti ASi juhatuse liige, müügidirektor Meelis Laande. "Inimese organism ei saa hakkama ilma liha ja juurviljadeta. Kuna porgandis sisalduv A-vitamiin on rasvlahustuv, siis peab keha selle omandamiseks saama ka teatud hulgal loomset rasva. A-vitamiin on asendamatu ja vajalik luude kasvuks, nägemisteravuse hoidmiseks, immuunsuse tugevdamiseks ning lisaks toimib see ka antioksüdantse regulaatorina." 

"Porgandi lisamine hakklihale on kesktee otsimine nende inimeste, kes eelistavad ainult liha ja juurikate poole üldse ei vaata, ning teise äärmuse vahel, kes pigem üldse liha ei sööks," rääkis Meelis Laande. "Oluliselt lihtsamaks teeb see ka porgandi andmise lastele, kelle organism areneb kiiresti ja vajab kõrge väärtusega toitu."

"Uue hakkliha pakendikujundus tuletab tarbijatele meelde, et liha kõrvale võta alati juurvilja ning juurvilja kõrvale sobib hästi liha. Porgandiga hakkliha jaoks vähendasime tootes rasvasisaldust 18%, tavalises seahakklihas on see 28%. Kvaliteetne tooraine ja valmistamismugavus on uute toodete edu võti," lisas Laande.

Atria Eesti AS (www.atria.ee) on üks suurematest, ligi 350 töötajaga Eesti toiduainekontsernidest ning suuruselt teine seakasvataja Eestis. Ettevõte alustas Eestis tegevust 2005. aastal, kui omandas Valga Lihatööstuse. 2009 ühinesid AS Wõro Kommerts, AS Vastse-Kuuste Lihatööstus ja AS Valga Lihatööstus juriidiliseks isikuks Atria Eesti AS. Atria Eesti omab kolme kaubamärki: Maks&Moorits, Wõro ja VK. Atria Eesti AS kuulub Soome börsiettevõttele Atria Oy.

Pressiteade 28.3.2017

Pressiteade
postitatud 28.03.2017 14:23 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Merx
postitatud 26.05.2017 08:25

Mina tegin tavalisi kotlette sellega, meeldis väga!

Melli Liis Malve
postitatud 21.06.2017 17:46

Mina tegin uuest hakklihast koduseid kotlette. Väga maitsvad tulid :)