Finnair valiti Hiinas taas Euroopa parimaks lennufirmaks

Kümnendat aastat toimuval TTG Hiina reisiauhindade jagamisel võitis Finnair teist aastat järjest Euroopa parima lennufirma tiitli.

Finnair kommertsjuhi Juha Järvineni sõnul on ettevõttel suur au pälvida taas see prestiižne tiitel. "Finnairi eesmärgiks on pakkuda unikaalset põhjamaa kogemust ning pikamaalendude parimat äriklassi teenust Euroopa lennufirmade seas. Jätkame investeeringuid oma klienditeenindusse, toitlustusse, meelelahutusse, salongidesse ning ooteruumidesse, et kliendikogemuse taset veelgi tõsta. Samuti lansseerisime hiljuti oma Pekingi ja Shanghai marsruutidel pilootprogrammi, mille abil saavad kliendid kasutada pardal Alipay mobiilseid makseid lihtsaks ostlemiseks ning senine tagasiside sellele on olnud väga positiivne," selgitas Järvinen.

Finnair lendab praegu kuude sihtkohta Hiinas ja üle 70 sihtkohta Euroopas. Finnair lendab aastaringselt Pekingisse, Chongqingi, Hong Kongi ning Shanghaisse. Suvehooajaks lisanduvad sihtkohtade hulka Xi´an ning Guangzhou.

TTG Hiina reisiauhindu peetakse ihaldusväärseimaks ja mõjukaimaks tunnustuseks regioonis. Finnair võitis samal konkursil Euroopa parima lennufirma tiitli ka 2013., 2014. ja 2016. aastal.

Finnairi kohta

Finnairiga lendab igal aastal rohkem kui 9 miljonit reisijat enam kui 80 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma seitsmel järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu oneworld.

Loe veel:

Pressiteade
postitatud 24.03.2017 20:06 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid