Saku tõi turule uudse täiskasvanutele mõeldud humalalimonaadi

Saku Õlletehas tõi märtsis turule alkoholivaba, linnastest pruulitud greibi- ja apelsinimaitselise humalalimonaadi. Uudne jook on suunatud muudest karastusjookidest selgelt eristuvat humalast maitset eelistavale tarbijale.

“Inimeste tarbimiseelistused Eestis ja mujal Euroopas on viimastel aastatel karastusjookide osas märkimisväärselt muutunud – eelistatakse vähem magusaid ja tervislikumaid jooke,” lausus Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms. “Meie tootearenduses küpses juba pikemat aega plaan luua karastusjook, mis meeldiks täiskasvanud tarbijale ja oleks meeldiv alkoholivaba alternatiiv alkohoolsele seltskonnajoogile. Nii mõneski teises riigis on selline tootekategooria selgelt olemas – näiteks Saksamaal või Tšehhis,” märkis ta.

Saku Õlletehase apelsini- ja greibimahlaga maitsestatud humalalimonaadid on pruulitud linnastest ja maitsestatud humalaga, mis annab neile jookidele tavalistest karastusjookidest selgelt eristuva mõrkja maitse.

Saku valmistab neid Saku Antvärk tootesarja nime all, mis koondab mitmeid eristuvate maitsetega väiketooteid.

Saku Antvärk Greibimaitseline Humalalimonaad ja Apelsinimaitseline Humalalimonaad on pakendatud 0,33-liitrisesse klaaspudelisse.

Pressiteade
postitatud 08.03.2017 11:09 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Pille
postitatud 18.05.2017 15:30

Tunnistan, et mulle mõlemad täitsa meeldivad. Kui tegib vastupandamatu soov/vajadus suhkrujooki juua, siis võib see vabalt ka see kerge humalamekiga limonaad olla :)