Sommeljeede 7. Veinimess

Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni (ESA) 7. Veinimess toimub Kultuurikaltas 9.-10.veebruaril 2017.

Seekordne mess on suurim kui kunagi varem ja eksponentideks on ligi 60 veinide või muude alkohoolsete- või mittealkohoolsete jookide ning gurmeekaupade tootjat, maaletoojat ja edasimüüjat. Messile on oodata üle 1000 külastaja Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja kaugemalt. Sommeljeede 7. Veinimess on suurim Eestis korraldatavatest avalikest veiniüritustest, kus kõigil külastajatel on hea võimalus tutvuda kohalikul turul pakutavate jookide valikuga ja neid ka degusteerida.

Messile on tulemas ka mitmed väga tuntud veinimõisade esindajad üle maailma, kes kõik tutvustavad oma veine isiklikult. Kohal on Dr Looseni veinimaja Saksamaalt, Elephants Hill Uus-Mermaalt ning Symington Family Estate Portugalist, kui nimetada vaid mõnda. Külalisi on Ungari, Kreeka, Hispaania ja Portugali veinimõisadest ning paljud neist külastavad Eestit esmakordselt. Tutvuda saab kindlasti ka järjest huvitavamaks muutuva kohaliku toodanguga.

Messi ajal toimuvad mitmed erinevad seminarid ja koolitused, mida viivad läbi erinevate veinimõisade ja -piirkondade esindajad ning ka kohalikud veinispetsialistid.

Veinimessi ajagraafik:

Neljapäev, 9.veebruar
12.00 - 17.00 on mess avatud ESA liikmetele, kutsustud külalistele ja pressile pressikaardi alusel
17.00 - 20.00 on mess avatud kõigile huvilistele

Reede, 10.veebruar
12.00 – 20.00 on mess avatud kõigile huvilistele

Piletid saadaval Piletilevist

Pressiteade 7. veebruar 2017

Pressiteade
postitatud 10.02.2017 08:34 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid