Gourmet Clubi valikus tervislikud ja põnevate lisanditega maitseteküllased hummused

Gourmet Club'i sortimendis on mõnusalt suitsumaitseline, ahjus röstitud peedihummus, kerge ja lahe päikese kuivatatud tomati ja basiiliku- ning vahemere-hõnguline grillpaprika ja feta hummus.

Röstpeedi hummus on inspireeritud traditsioonilisest Liibanoni köögist. Põhjamaist mekki lisab ahjus aeglaselt röstitud peet, mille mõnus maitse harmoneerub kikerherneste, extra virgin oliiviõli ning vürtsköömnetega.

Grillpaprika ja feta hummus esindab oma maitsebuketilt julgemalt Vahemere köögi algupära, millele lisavad põnevat tekstuuri ja maitset punased läätsed, hoolega valitud vürtsid, aeglaselt grillitud paprika koos eheda feta juustu ja värske koriandriga.

Päikese kuivatatud tomati ja basiiliku hummus esindab kevad-suviseid värskeid maitseid. Pähkliselt intensiivset tomati maitset täiendab basiiliku värskus.

Hummused sobivad oivaliselt dip-köögiviljadega, katteks lavaššile ja muule leivale, samuti wrappide täidiseks koos feta- või kitsejuustuga. Soovitame proovida lisandiks grilllitud kalale, lihale või köögiviljadele.

Saadaval Gourmet Club'i Viru tn. 17 esinduspoes ja parima valikuga kauplustes üle Eesti.

Pressiteade
postitatud 09.02.2016 18:24 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid


Katrin Mägi
postitatud 18.02.2016 14:32

Olen proovinud, aga enda tehtud ja ilma suuremate viguritega meeldib ikka kõige enam. Koriandri asemel kasutan ainult peterselli.