Kaerajaana

Postitusi: 3

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-11-13 19:45:04
kribamisega pole probleemi, ma jäära-tähtkuju-isend, ja need avaldavad arvamust ja jagavad tasuta nõuandeid ka siis, kui ei paluta :D Aga sellised kampaaniad on alati teretulnud, kui mina ei võida siis võidab ju keegi teine ja mulle teeb rõõmu ka teiste inimeste rõõm :) Mossitajaid ja virisejaid on maailmas jube palju, siia saidile nad õnneks eksinud ei ole sest toiduvalmistamine ja muidugi söömine on ju ikka heade emotsioonidega seotud :)
2008-11-13 18:23:05
seda riivkooki olen teinud ise ka, mingis ajakirjas kunagi ammu (oma 10-12 aastat tagasi) kandis ta nime KARTULIRÖST
2008-11-13 18:01:39
Kuna minu sebiv eluviis on sõprade hulgas üldteada, on ootamatute külaliste teke kaduvväike; elan nimelt väikeses maakohas ja n.ö ehku peale keegi külla tulema ei hakkagi. Küll aga tuleb tihti ette välkmaandumisi koos mõne kolleegiga minu elamispinnal ajurünnaku eesmärgil. Närime pähkleid ja tooreid aedvilju dipikastmega (lemmikud on lillkapsas ja värske kurk), kui tuleb magusaisu siis šokolaadifondüü puuviljadega. Oleme šokolaadis leotanud ka rosinaid ja saiakuubikuid, kui värsket puuvilja käepärast pole :)