Shyla

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-12-25 15:48:19
Leoola:
Otsin ühte meekooki, mida sain lapsena (Nõukogude ajal) Saaremaal poodidest. See oli selline tumepruun, tihkem, natuke prääniku materjalist, plaadikook, kus oli 2 kihti, vahele oli õhukese kihina midagi määritud ja peale raputatud tuhksuhkur. Ema mul ütles, et sellist tehti ainult Saaremaal, mandril on need pehmed meekoogid. Kas on siin kedagi saarelt pärit, kes teaks millisest koogist ma räägin :D või kellegi põhjatutes retseptivaramutes :P
Mina mäletan seda kooki perekoogi nime all ja seda teeb Saare Leib praegugi: perekook Ainult vanasti oli ta mu meelest suure ristkülikuna müügil, kust siis müüja tükke lõikas... Eriti hea oli seda külma piima sisse pudistada ja siis lusikaga süüa.
2011-04-19 22:33:36
Ma tahan sellist Kenwoodi aga kuskil ei müüda enam: http://www.ciao.co.uk/Kenwood_KM_440_Black__6413348 :( Need roostevabad on elukoledad ja valget ka ei taha. Ja seda mis disainilt KA meenutab ka ei taha. See must oleks just NII õige.
2010-06-29 21:20:49
Pille:
Ja põhiline on see, et Caesari salat on ikka menüüs olemas. No ei saa ju Eestis söögikohta avada, kui sellist rooga menüüs pole, eks... :D :D :D
Siin pole naerda midagi, vähemalt Gospa ajal oli Tomi Caesari salat väägade hää ;)
2010-06-28 22:23:09
Ei tea veel kas tasub vinguda, esialgu lihtsalt küsiksin kus Tallinnas kuivatatud puravikke müüakse? Ei raatsi Stockmanni 50g eest 159.- küll välja käia. Need mingid Vertigo silti kandvad superkaunid ja kindlasti käsitsi sorteeritud iludused, aga ma tahaks vähegi normaalsema hinna eest täitsa tavalisi kuivatatud puravikke... Mingeid vihjeid on olnud, et keskturult, aga no turg on suur ja lai, olen silmad lahti hoidnud aga ei leia...
2008-12-18 13:19:24
Kas keegi (Pille) kommenteeriks sügisest KÖÖKi palun. Ahvatleb poes oma tšillikaunadega mind juba tükk aega...