avely

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-02-25 00:36:59
VÕISTLUSTÖÖ NR 51 (MAGUS) Kergelt piparmündine, õrnalt soolaka mekiga, pisut hapukas, tulemuseks sai mõnus tordike tänasesse pidupäeva. Kasutatud: küpsiseid, võid, merevaiku, vahukoort, mustsõstramoosi ja zelatiini.
2014-05-01 21:55:19
Kirjutasin juba ammu postkasti, aga vastust pole saanud :( Kuidas saaks kätte selle võidetud noa, asun Elvas?
2014-02-24 12:57:47
VÕISTLUSTÖÖ NR 45 Kuna minu eelmine töö polnud päris tort, siis nüüd parandan vea :) Biskviit, kohupiimakreem, vaarikad ja metsmaasikad. Kaetud martsipaniga, kaunistused šokolaadist, martsipanist ja suhkrumassist.
2014-02-19 00:36:16
VÕISTLUSTÖÖ NR 4 Kas mu töö nüüd tordi alla just läheb, aga proovin siiski :) Juba pikalt olen tahtnud proovida kamavahtu, kuna aga meil kodus kama väga ei armastata, siis on see sinnapaika jäänudki. Võtsin kätte, otsisin välja kaeraküpsised, mustsõstramoosi, tegin kohupiimakreemi, lisasin kama. Ladusin kõik kihiti ja kallasin šokolaadiga üle. Tulemus... ...sai hea, isegi väga hea, keegi ei nurisenud, et kama on kasutatud, sõid ja kiitsid. Lilled said peale niiöelda värviks ja eks nad sobivad sellesse teemasse ka. Ja otseloomulikult oli lastel nendest kõige rohkem rõõmu :)
2013-02-23 23:25:20
[b]VÕISTLUSTÖÖ NR 27 (MAGUS)[/B] Minu isamaaline tort sai ka valmis. Tahtmine oli suur, et osaleda ja õhtul last magama pannes tuli ka idee. Kasutasin põhjadena rukkileiba, vahel pohlamoos ja kohupiima-vahukoorekreem. Katteks martsipan. Tänane päike nõudis uut pilti. Seest ka pilt.