Tserry

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2013-05-17 14:30:33
Mulle meeldib küpsetada, üleüldse igasuguseid magusaid asju (magustoidud, kommid jne) teha. Ja siis muidugi neid süüa ka. Aga et selle maiustamise peale kehaümbermõõdud liigselt ei paisuks tegelen (kundalini)joogaga ja püüan ka natuke sökrjooksu teha. Armastan joonistada ja maalida, käsitööd teha, raamatuid lugeda, aiamaal mütata, ratsutama õpin.
2013-05-14 15:01:34
Tegin nädalavahetusel külalistele Burgundia pajarooga Nami-Nami retsepti järgi. Tegin selliselt, et kütsin õhtul puuküttega ahju ära, küpsetasin seal kõigepealt leiva ja siis pistsin malmpotiga pajaroa ahju ning see jäi sinna kuni järgmise päeva lõunani. Tasapisi ta seal küpses omaette (vahepeal käisin igaks-juhuks piilumas ka) ja järgmise päeva lõunaks oli veel täiesti parajalt soe söömiseks. Imehea sai! Liha oli väga pehme, et lausa lagunes laiali niipea kui kahvlit nägi. Samal viisil (öö läbi jahtuvas ahjus küpseda lastes) olen ka sealiha küpsetanud. Saab samuti imehea.
2013-05-14 14:48:30
Minu blogist leiab ka ainult (või pea-aegu ainult) kooke!
2013-04-03 18:56:15
Virsiku-kohupiimatort!
2013-02-18 14:14:41
[b]VÕISTLUSTÖÖ NR 8 (MAGUS)[/B] Minu tort - Unistus Eestimaa suvest Kui hakkasin mõtlema isamaa peale ja selle peale, mis Eestimaal minu jaoks eriti oluline ja armas on, siis selleks on Eestimaa suvi - see mõnus heinamaa lõhn, suvine loodus, need mõned ehtsad talumajad roigasaiaga ja loomulikult metsmaasikad! Panin oma unistuse tordi sisse ja sündis kamabiskviidi, metsmaasika-toorjuustutäidisega tort. Retsepti leiab siit: http://kohvikzacary.blogspot.com/2013/02/tort-isamaale-2013-unistus-eestimaa.html