Kisakori

Postitusi: 13

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-09-26 10:11:47
Mina tulen hea meelega :)
2008-04-17 22:52:40
Käisime eile Argo baaris. Kui üldjuhul on minu jaoks väga oluline ka kõik muu peale söögi, siis tuginedes sellel samal Oma Maitse artiklil ning baari väliilmele vaatamata astusime sisse. Pean küll ütlema, et mõtlesin vahetult enne sisenemist kaks korda oma otsuse üle. Teenindus toimub leti tagant, meie seda loomulikult ei teadnud ning vaatasime pikisilmi leti poole nagu ka baarman meid sealt. Kuid toit sai ikkagi lõpuks tellitud ja protsessi tegi üsna lõbusaks kirjavigu täis menüü ning nii hoolsalt eesti keelt purssiv tumetat verd baarman. Võtsime lambaliha šašlõki ning kanatiivad. Mõlemad olid väga head ning tõesti vahetult enne laualetoomist valmistatud, mida ei saa alati öelda teiste šašlõki kohtade suhtes (n Pirosmani). Väga meeldiv üllatus oli, nii loodaks, et tehtaks korralik remont ning toolid, lauad ei oleks plastmassist jne. Nurgas küdev ahi oli tegelikult väga mõnus nagu lahtine tuli ikka on. Tasuda saab ainult sularahas.
2008-04-03 00:23:24
RANNAPAARGU kohvik, Lubjaahju 3, Kärdla, Hiiumaa Kui tavapäraselt sõidame aastapäeval Tallinnast välja, siis seekord õnnestus väljasõit kuu aega hiljem, täpselt sama palju on väljasõidust möödunud ning kuigi esmased emotsioonid on küll vaibunud siis mõned kommentaarid siiski. Märtsi esimesed päevad ei ole turistide poolt kindlasti eelistatuim aeg Hiiumaal, kuid kuidagi see tühjus ja vaikus tuli nii kasuks. Kuid ükskõik mis aastaaeg on, sööma peab ning Hiiumaa väljavaated hirmutasid mind - no lihtsalt alati on vedanud viltu. Siiski seadsime sammud Rannapaargu kohvikusse Kärdlas. Olime käinud seal eelmisel suvel vahetult peale selle avamist. Tookord ei avaldanud nende köögipool eriti muljet. Koht ise on lahe, suured aknad ilusa vaatega rannale ning merele. Sisekujutus on kaasaegne, samas mitte ülepingutatud ning Kärdla sugusele väikelinnale kohane. Minu esimene panus oli eelroogade seast Lahtine kana-köögivilja pirukas. Piruka lisandiks (selline quiche'i stiilis) olid värske salat. Siis tuli üllatus - toit oli VÄGA hea ning samas ka toitev, nii et magusa jaoks ka ruumi oleks, sain isegi tellitud supi tühistada. Oli kindel plaan võtta majakooki, sest suvel oli see ainuke asi mis mulle meeldis, seekord sai aga eelroog ülistusoodi. Teenindus oli väga hea ning püüdlik. Omaette märk on asjaolu, et kui tasuda tahtsime, siis kaardimakse terminal ei töötanud ning pakuti välja, et me võime arve järgmisel päeval tasuda. Selline usaldus lihtsalt jätab sõnatuks. Sellest ja heast kogemuse põhjal äksime sinna sööma ka järgmine päev. Seekord võtsin siis selle supi, mida eelmine õhtugi olin soovinud-kõrvitsapüreesupp. Järjekordne üllatus - supp oli natuke sellise mõrkja maitsega, kuid sinna peale pandud natuke magustatud vahukoort tegi toidust imelise koosluse. Peale selle kohapeal küpsetatud kuklikesed-nii hea :) Igatahes suvel läheme tagasi :)
2008-04-02 20:55:57
Mul on vist mingi paha karma peal, sest märkasin seda kohta juba enne siit blogist lugedes, kuid peale kahte katsetust ei ole mul õnnestunud sinna kohvikusse saada. Esimene kord läksime teadmatuses õhtupoolikul kui kohvik oli juba suletud. Teisel korral proovisime laupäeva päeval, enne veendudes, et koht on lahti kella 10-18, kuid ikkagi oli suletud. Küll me kolistasime ukse taga ning isegi helistasime uksel oleval telefonil, kuid ei midagi ....:( Aga ma ei ole lootust kaotanud ning üritan millalgi uuesti :)
2008-04-02 20:31:08
Kuna kevad tuli äkki ning päike lihtsalt sundis õue minema, siis peale Pirita tee prominaadi läbimist lihtsalt pidime Park Cafe'sse minema. Võibolla tulenes see asjaolust, et ilusate ilmadega kaasnev inimmass oli kohvikus laastamistöö teinud ning sellisest valikust nagu Pille piltidel polnud jälgegi, kuid jalutuskäigu lõpul soovisime vaid tooli istumiseks, kohvi ning midagi süüa. Siis läks kohvimasin ka katki :) Kõrvallauas soomlased kihistasidki, et näe milline elu Eestis, saab vaid torti ja šampust :) Ise võtsin tüki porgandi-vürtsi kooki, päris hea oli :)