Crystal

Postitusi: 10

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-06-30 21:33:52
Ma ei tea kas see sobib siia alla aga ma ei osanud seda kuskile mujale panna. Tekkis selline küsimus kas veel on olemas sellist ametit nagu toidukriitik?
2008-06-30 21:29:59
Mina lõikan ikka sibula otsad ära. Juba lapsest saati nii teinud. Ema pahandas alati, et pool toitu minema viskan. Aga ma ei saa muud moodi. Muidugi kui keegi mulle midagi ette näitab siis ma teen sellest asjast oma versiooni. Kooli ajal sai oma koka õpetajaga alati tülitsetud, et ma teen asju teist moodi kui tema õpetab. Mis sest , et asja lõpp tulemus on sama :D
2008-06-30 21:24:11
Oma uues töökohas tuleb kooki küpsetada. Mulle ikka õpetati, et pane telefoni peale märguanne siis ei lähe meelest. Aga mina ei pidanud seda vajalikuks. See oli kuskil kella 12 paiku, kui koogi ahju panin. Selle koogiga läheb umbes 2 tundi. Nii ma siis panin ta sinna ahju. Siis tegin üht ja tesit ja lõpuks oli kell vist juba viie paiku, kui ma laost suure kisaga jooksin. APPI KOOK ON AHJUS:) Tuli välja selline süsine koogike:D Teised said palju naerda, millise kisga ma sealt tulin:D
2008-06-29 22:58:19
Siis kui veel koolis käsin siis sai lõuna ajal ikka pirukaid söödud. Nüüd kus ma töötan siis söön ikka töö juures, kui aega saab :) Kuna töötan ju kokana :)
2008-06-29 22:43:28
Mina tegin lõunaks fritüüris kartulitükke ja kõrvale juustuviiner. Natuke värsket salatit ja hapukoorekaste. Mmm maitsev :) Õhtuks olid spagetid tomatikastmes hakklihaga. Ja jogurtikook :)