Krissu1990

Postitusi: 16

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2009-08-26 13:55:51
Balti jaama turu taga olev Boheem on minu arvates päris mõnus koht nii niisama istumiseks kui ka söömiseks. Hinnad ka taskukohased.
2008-06-26 23:54:17
Vähene rasvasisaldus ei ole otseselt kahjulik, aga lihtsalt ühtegi kasulikku (rasvlahustuvat) ainet sa rasvata kohupiimast kätte ei saa. Ja kuna rasvata piimatoodete maitse ei kipu just kõige parem olema, siis lisatakse suhkrut (ajab süsivesikud lakke) ja keemilisi maitseaineid, nii et kokkuvõttes on rasvata kohupiim tõepoolest kahjulik.
2008-06-26 23:48:31
Eile käisin Josefina restoranis. Ja väga meeldis nende välisterrass. Restorani osa ei külastanud, aga see jättis luksuliku ja väga kalli mulje. Välisterrassil on pigem selline vaba miljöö. Mõnus, hubane - suured padjad istumiseks, pleedid ja suurepärase vaatega. Kolmapäevaõhtul kella 12 paiku käis veel mõnus melu. Kujundus on ka kift - sisse tulles punased vaibad ning välisterrassil on palmid. Kallis muidugi. Klaas valget veini maksis 96 seki see teeb umbes 165.- ning mojito oli 122 seki ehk siis u 200.-. Asub Galärvarvsvägen 10. Kui minna Strandvägenilt üle silla (Djurgårdsbron), siis jääb kohe paremat kätt (Nordiska muuseumi taga).
2008-06-26 23:25:18
Kas keegi on kunagi ise proovinud teha kuivatatud puuvilju/pähkleid jogurtis. Teate küll, nagu Kalevil on näiteks rosin jogurtis. PILT ka, et asi natuke selgem oleks. Kas neid üldse saab niimoodi koduselt teha? Või on tegemist lisaainetest pungil produktiga, mis ei saa koduselt ja ilma paksendajata tehes kunagi päris "see" olema?
2008-06-26 23:13:01
Ise olen käinud seal vaid õhtust söömas ja siis on küll teenindus täiesti normaalse kiirusega olnud (aga õhtusöögiteenindus võibki ju aeglasem olla, sest õhtusöök on rohkem seltskondlik üritus, lõunal tahaks lihtsalt kiiresti kõhu täis saada). Mis mulle Ami-Ja'st meelde on jäänud oli mingisugune jaapanipärane ploominaps (vein?), seltskonna naissoost esindajatele meeldis väga.