Katukatu

Postitusi: 33

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2014-09-25 23:19:02
Oi kui palju ideid. Siin, kus elan kahjuks rukkileiba ja salatikorvikesi ei müüda. Aga sellest Ilsu lingitud teemast leidsin veel ideid. Ja võibolla tõesti siis üks kuivem täidis tuuletaskutele kui ma tuuleubasid nagunii teen. Võileviatordi jätan vist teiseks korraks, pole kunagi teinud ja ei julge selle peale minna :)
2014-09-25 11:53:49
Igasugused täidetud ja määrdega asjad ei püsi minu arvates esinduslikud kui need 16 tundi enne valmis teha, tuuletaskud lähevad maru pehmeks, sama lugu on korvikestega ja tiku võileiva määre imbub sisse, maitsed sulanduvad. Tomat ehk sobiks, aga see on liiga happeline vahuveini juurde. Aga ehk lavashi rulle ananv teha kui igasugune roheline ja aedvili välja jätta ja kuivemat sorti määre teha. Aitäh idee eest!
2014-09-24 19:23:18
Tere, Küsimus kokkajatele, on teil soovitada suupisteid, mida eelmisel päeval sobib täiesti valmis teha? Pidulikuks sündmuseks on hästi mitteformaalne pulm, kus peale registreerimist on vastuvõtt vahuveini ja suupistetega ja neid viimaseid toovad külalised kaasa. Samal päeval ei jõua teha ja pähe tulevad ainult juustu-tuuleoad. Ideed on teretulnud!
2010-03-11 15:40:49
Kas keegi on teinud tuuletaskute taidist naiteks mascarponega? Kahjuks siin Norras koik kohupiimalaadsed asjad on nii vedelad, et ilma suuremate koguste zelatiinilehtedeta ei ole ma kull hakkama saanud. Aga zelatiin rikub maitset minu arvates. :( Motlesin, et jarsku prooviks mascarpone granadilli (ing. keeles passion fruit) taidist nadalavahetusel. Mis arvates, kas peaks onnestuma? Kas uleoo ka seisab kulmikus? Muid kohupiima ja vahukoore vabasid magusaid taidiseid on keegi proovinud? Kohe isu on tuuletaskute jarele...
2010-03-09 21:09:33
Netcat:
Midagi kalaga peaks olema, sest teoreetiliselt on ju vist paast praegu.
Aga kas paastu ajal võib kala süüa?Tuttavad Eritreast pärit ortodoksed kristlased ei söö ühetgi loomset produkti. Katoliiklased vist söövad kala... Aga täpselt ei tea. Aga Netcati mõtet jätkates pakun ma välja, et võiks olla mõni teema taimetoidu põhjal ka mõnikord...Et näiteks vegan retsept soolasest toidust (või ka ovo-lakto taimetoidu soolane retsept...)