Inbetween

Postitusi: 35

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-10-25 14:55:59
Ma olen nüüd olude sunnil (palavikus laps, kellega poodi ei lähe) paar päeva kapitoitunud. Nüüd saan kogemuse põhjal öelda, et kolm päeva saan kodusoleva kraamiga kindlasti hakkama :D Pühapäeva õhtuks valmis kartuligratään küüslauguga. Esmaspäeva hommikul tegin õunakoogi, mida isutu laps näksis päev läbi ja õhtuks soojendasin eelmise päeva sööki, lisaks tegin viimasest peekoniviilust ja üksikust kurgist kastme. Täna hommikuks praadisin vaeseid rüütleid, kus suhkru asemel kloppisin muna lahti meega - väga hää sai! :P Lõunaks poolik pakk kalapulki sügavkülmast (lapse lemmik, seega alati varu olemas juhuks kui ükski muu toit ei sobi) ja õhtuks tuleb külmikust leitud hakklihast ilmselt bolognese. Homme on plaanis kala, kah sügavkülmast leitud.
2011-04-29 12:31:47
Lihtsuses peitub võlu - pasta pesto ja parmesaniga :)
2011-04-15 13:54:30
Mina sain salatit tellides koos salatiga kaasa ka tükikese kilet. Lubati kokale mainida, aga mingit vabandamist ka ei toimunud.
2011-04-09 16:29:33
Kui keegi Tallinnas müügiks kase- või vahtramahla pakub, siis pakkuge mulle ka palun. Jube igatsus on.
2011-04-09 16:27:40
Linnamäe Lihatööstuse õunasuitsutooted viivad küll keele alla. http://www.linpet.ee/index.php?group_id=26&product_id=172&page=50&action=show_product_details&