Juuli

Postitusi: 4

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2008-04-03 12:28:30
Üks uuem punase koorega kartulisort on Maret.
2008-03-22 20:15:53
Postkasti tulevad Toit ja Tervis ning Oma Maitse. Mõned korrad on ostetud ka Kööki. Kuna toidublogisid on mu Blogline's märgitud ära ca 50, siis lugemist jätkub. Ideede otsimisel on tihti väga raske õigeid valikuid teha.
2008-03-22 19:25:09
Ma otsisin oma riiulist välja "Rahvaste toite". Ausalt polnud juba pikka aega sinna sisse vaadanud. Uudishimust vaatasin, missugused lehed kõige kergemini avanevad. Tuli välja, et kõige kergemalt avanesid Mehhiko leheküljed! Selged lahtiolekujäljed olid ka Austria, Hollandi, Kirgiisi, Prantsuse ja Rootsi juures. Kirgiisi kindlasti sellepärast, et sealt käis mul külas kirjasõber ning seetõttu oli vaja nende kööki rohkem uurida.
2008-03-20 10:43:32
Minul on köögikapi sahtlis täpselt samasugune, kui Manni pildil. Plekiline on ta ka ning tagumisel kaanel ( nii sise kui välisküljel) on kunagi kirjutatud paar lisaretsepti. Igatahes erinevate igapäevaste vormikookide valiku tegemiseks saab teda pidevalt lahti lüüa, sest ilusate kõvade kaantega uusi küpsetusraamatute köiteid toast jahukoti ja võipaki kõrvale tooma ei lähe.