Lembekas

Postitusi: 3

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-10-07 20:26:21
Suured tänud Sulle Pille! On ikka hea,kui keegi viitsib juhatada,hetkel nii palju otsimist ja muud "paberitööd",et keerab juba juhtme sassi!:D
2011-10-06 08:16:33
näiteks sõin Madeiral imemaitsvaid rulle,meenutasid õhukest pannkooki,millele siis küüslauguvõi peale määriti rulli keerati ja söömiseks ulatati,imemaitsvad aga nime ei mäleta,eks otsi siis retsepti!:( Jääks nende toitudega euroopa piiridesse.kreeka on tuttav teema aga mujal....no ei taibanud õigel ajal nimesid üles kirjutada.Tegemist peab olema siiski just toiduga,mida võimalik tänaval,näpuvahelt süüa!
2011-10-02 19:44:05
Tere,olen märganud,et siin suhtlevad eriliselt toredad,sõbralikud ja abivalmis inimesed.Ehk on keegi suuteline ka mind aitama.Probleem selles,et olen küll maailmas palju rännanud,töötan ise toitlustuses aga ikkagi meeldib mulle just erinevate maade "kiirtoit".Mure aga selles,et kõiki neid nimetusi ju ei mäleta,seega võimatu ka retsepte otsida.Kas on ehk keegi,kellele mõni nimi meelde jäänud,ehk teab isegi ,kuidas valmistada!? Tänan juba ette ja panen taignarulli ja panni valmis! Ei,ei,mitte mehe jaoks!:D