Mari-LiisK

Postitusi: 8

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-06-10 22:08:50
Minul on selline ettepanek, et nami-namis viidatavad lingid voiksid avaneda uues aknas, mitte sellessamas, nami-nami aknas. Tihtipeale leiab antud lingist veel huvitavat infot ja lisalinke, kuhu ka uudistama tahaks minna, aga see tähendab, et esialgne nami-nami leht kaob pikapeale liiga kaugele ära ja seda uuesti üles otsima hakata on jole segadus... Selline mote siis :)
2011-05-30 15:33:38
Pille:
Mari-LiisK:
Kas keegi oskab rääkida või ja margariini erinevusest? Miks ei tohiks (või tohib?) koogiküpsetamisel ühte teisega asendada? (Hetkel pole lihtsalt kodus margariini, aga küpsetada tahaks küll...)
Kas sellest teemast oleks abi?
Ooohoh sellest on rohkemgi kui lihtsalt abi! Tänan väga! :)
2011-05-29 22:05:31
Kas keegi oskab rääkida või ja margariini erinevusest? Miks ei tohiks (või tohib?) koogiküpsetamisel ühte teisega asendada? (Hetkel pole lihtsalt kodus margariini, aga küpsetada tahaks küll...)
2011-05-22 21:02:09
Jah, Ilsu, sul on õigus. Kõige targem on tõesti lihtsalt retseptist kinni pidada. Vastasel juhul saad ainult iseennast süüdistada :P Aga Brita koogi kohta veel mõni algaja küsimus... Osad retseptid taigna jaoks on koos piimaga ja osad ilma. Millest see vahe tuleb? Ja kas teoreetiliselt võiksin enne mõned minutid põhja küpsetada ja alles siis munavalge vahu peale panna? Kui nad korraga ahju panin, siis jäi põhi toores, aga vaht hakkas juba vaikselt liiga pruuniks minema...
2011-05-22 10:57:30
Ninii ma olen ka omale selle küpsetamise pisiku külge saanud, aga kuna olen alles väga algaja, siis laon oma eiletekkinud küsimused lagedale: Kuidas reageerib koogitaigen (näiteks biskviittaigent), kui vähendan liiga palju: a) suhkru kogust b) (sulatatud) või kogust c) panen terve muna asemel ainult munakollaseid/munavalgeid (munavalgeid on hetkel üle) Ning lisaks...kas see, et taigen piisavalt hästi ettenähtud ajaga (ja natuke kauemgi) läbi ei küpsenud võis olla tingitud sellest, et taigen oli liiga vedel (liiga palju piima) või liiga paks (liiga vähe piima)? Selgituseks...tegin Britta kooki rabarberiga