Riinuška

Postitusi: 12

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-07-11 02:52:39
Milline seal hinnatase on? Hea meelega prooviks selle koha ka ise järele... :)
2013-06-14 02:25:00
Vabandan, kui selline teema on juba olemas (otsinguga ei leidnud, Pille võib vajadusel ehk ümber tõsta). Sooviksin saada retseptisoovitusi tervislikele toitudele, mida tööle lõunaks kaasa võtta. Mikrolaineahi on olemas, nii et võimalik on ka toitu soojendada. Olen ise siiani valmistanud nt tatraputru erinevate lisanditega, riisiroogi, salateid jne (kuna gluteeni ei talu, siis nisutooted - sh pastaroad - jätaks esialgu kõrvale), aga menüü tundub ikkagi kuidagi üksluine. Kas on näiteks mingisuguseid köögiviljaroogi, mille valmistamine ei võta liigselt energiat ja aega, mida keegi soovitaks? Magustoidusoovitused (tervislikud) on samuti teretulnud :) Ise olen siiani puuviljadega piirdunud, aga kui keegi oskaks pakkuda midagi kerget ja maitsvat, oleksin igati tänulik.
2013-05-31 01:43:36
Karima:
Tere mul selline küsimus.otsisin turult varssellerit mida ma ei leidnud kuna siin seda ei kasutata eriti aga leidsin varssellerile nii lähedase asja aga nati karvane nagu oleks olnud :) mis asi see on ja mis sellega tehakse.Mulle nagu kuskilt ajusopis meenub ,et keegi eesti suurkokkadest kunagi sellets rääkis aga meeles pole....välja näeb ta nati nagu puisem ja karvasem varsseller
Äkki fenkol ehk apteegitill?
2012-04-13 00:56:57
Kas neis leibades leidub ka nisujahu või on imekombel mõni seemne/rosina/pähkli-leib vahelduseks ainult rukkijahust valmistatud?
2011-11-20 23:55:22
Spiidi:
Mina olen kunagi teinud beseeküpsiseid stevia pulbriga ja tulid täitsa kenasti välja.
Aitäh! Kui kunagi selle pulbri kuskilt kätte saan, siis proovin kindlasti järgi :)